VENUM KOI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ

100% полиестер.

Единствениот систем за затворање се состои од не-абразивен велкро над косината за подобро вклопување.

Печатење на сублимација за уникатен дизајн.

Панели за решетка кои обезбедуваат оптимална регулација на влагата на телото.

Латерални слотови за целосна слобода на движење.

Засилени рабови за максимална издржливост.

Логото на Venum.

Тежина: 0.2500

VENUM KOI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE

БЕСПЛАТНА достава за сметка над:

1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија

Инфо за нарачки

За да се осигурате за големината на опремата што сакате да ја нарачате, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962 или 077 622 319 за да Ви потврдиме дали во моментот ја имаме на залиха големината на продуктот која Вие ја посакувате. Ви благодариме

  • Прегледи: 201
  • Производител: Venum
  • Код на продуктот: VENUM KOI 2.0 FIGHTSHORTS
  • Достапност: На залиха
  • 3.590 ден.

Ознаки: бермуди

VENUM DRAGON'S FLIGHT RASHGUARD - LONG SLEEVES -6%
Технички карактеристики:- 87 % Полиестер - 13 % Спандекс, комбинација на маетеријали познат по своја..
3.590 ден. 3.390 ден.

Venum Samurai Skull Rashguard - Long Sleeves - Black -6%
Технички карактеристики:- 87 % Полиестер - 13 % Спандекс, комбинација на маетеријали познат по своја..
3.590 ден. 3.390 ден.

Фит ДринкВнимавајте на својата тежина !!!Л-карнитин  + Фолна киселина !- 0 % шеќери !- 0 % мас..
69 ден.

ISO Whey бар од SWEDISH SUPPLEMNTS, вкусен бар за тренинг !- Во еден бар добивате 20 грама квалитете..
145 ден.

Овој моќен стимуланс:- ја зголемува енергијата;- ги подобрува фокусот и концентрацијата;- го забрзув..
1.490 ден.

Креатин монохидрат кој се користи вo ЛевроМоно е најчистиот сиров материјал, збогатен со бета-глукан..
690 ден.

ПОСЛЕДНИОТ ЗБОР на МОДЕРНАТА ТЕХНОЛОГИЈА за производство на СУПЛЕМЕНТИ  - "ANABOLIC MASS" by KE..
2.390 ден.

Loading...
Loading...