За Нас

ДОБРОДОЈДОВТЕ ВО "Д СТРОНГЕСТ ШОП"

 

ГОРДИ СМЕ да ви ја представиме првата продавница во Македонија за продажба на врвна опрема за боречки вештини, суплементација, спортска облека, фитнес опрема!


Во нашата продавница имате можност да одберете профи опрема од светски докажани брендови како што се VENUM, LEONE1947... да одберете суплементи од мега популарни брендови како што се FITNESS AUTHORITY, KEVIN LEVRONE, MUSCLEPHARM, DORIAN YATES, RONNIE COLEMAN, SWEDISH SUPPLEMENTS, OPTIMUM NUTRITION, ACTIVLAB, SCIVATION,  може да одберете опрема за крос фит, фитнес, боди билдинг. 

 

"Д Стронгест Шоп" е единственото место каде што може да ги купите популарните Д Стронгест маици, бермуди, дуксери.

 

ЗОШТО ДА НЕ ОДБЕРЕТЕ НАС?

 

Ние Ви нудиме за вашата лојалност - членска картица со која добивате попуст од 5 до 20% во поени со кои за многу кратко време ќе имате можност да земете некој од нашите производи гратис.

Со купување на нашите производи добивате поени кои потоа може да ги употребите за да земете гратис боксерски ракавици, кимона, протеини, кретаини, тренерки, маици. На друго место ќе бидете ограничени да земете или само суплементи или само опрема. Затоа нашата продавница е уникатна.

"Д Стронгест Шоп" е ГЕНЕРАЛЕН СПОНЗОР на нашата репрезентација за бразилска џиу џица кои во последно време се едни од најдобрите на овој дел од земјината топка. Со купување во нашата продавница ВИЕ го спонзорирате македонскиот тим.

 

Истотака вршиме испорака на производите на територијата на цела Македонија !!! 

Бесплатна достава за сметка над:

-        1800ден. во Скопје и 

-        2500ден. низ Македонија.

 

Нашите продукти може да ги најдете и во :

- Скопје "STAR GYM"

- Врање, Србија “ABC”;

- Струмица “Anabolic House”;

- Охрид "Genesis"

- Струмица Фитнес центар Арена;

- Велес Будо;

- Битола "Алфа Фит"

- Тетово "Gladiator";

- Прилеп "Energy Shop";

- Скопје Боди билдинг клуб Гладијатор;

- Скопје Боди билдинг клуб Атанасовски”;

- Скопје Боди Билдинг клуб “Profi Gym”;

- Скопје Крос Фит клуб Скопје”;

-

 

"Д СТРОНГЕСТ ШОП 1" се наоѓа на раскрсница кај Тутунски Комбинат во близина на  "Рампа" во Кисела Вода 

РАБОТНО ВРЕМЕ 09:00 - 20:00 
(сабота): 10.00 - 16.00 часот.

Информации на 070 832 962, 078 386 694, 078 579 473, 02 325 4090


"Д СТРОНГЕСТ ШОП 2" се наоѓа во ТЦ "Антико" во Карпо 4 

РАБОТНО ВРЕМЕ 12:00 - 20:00 
(сабота): 10.00 - 16.00 часот.

Информации на 078 375 288


Loading...
Loading...