НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Блог - боди билдинг RSS Feed

03 Apr КОЈ Е КЕВИН ЛЕВРОНИ?
Ивица 2 8581
Кевин Марк Леврони (роден на 16 јули 1964) е американски IFBB професионален бодибилдер, IFBB Hall of Famer, блогер и музичар.За време на неговата професионална кариера, Леврони се натпреваруваше на 68..
29 Mar Омилените вежби за одредени мускулни групи на боди билдинг легендата Рони Колман! “YEAH BUDDY”
Ивица 2 677
Во следното видео можете да ги видите, по Рони Колман најдобрите вежби за одредени мускулни групи, неговите најголеми килажи кои ги подигнал, колку повторувања и серии правел при истите.Да ве известим..
15 Sep
Ивица 47 14351
Центар за боречки вештини & боди билдинг“Д СТРОНГЕСТ”БОРЕЧКИ ВЕШТИНИЦентарот за боречки вештини “Д СТРОНГЕСТ & РУТС БЏЏ” лоциран на ул. Емил Зола бр.10 во Скопје е најквалитетното место во нашата држа..
Прикажани 1 до 3 од 3 (1 страни)