НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Блог - кевин леврони RSS Feed

03 Apr КОЈ Е КЕВИН ЛЕВРОНИ?
Ивица 2 8581
Кевин Марк Леврони (роден на 16 јули 1964) е американски IFBB професионален бодибилдер, IFBB Hall of Famer, блогер и музичар.За време на неговата професионална кариера, Леврони се натпреваруваше на 68..
29 Mar Која е разликата помеѓу протеин од сурутка и казеин протеин?
Ивица 0 1077
Протеинот од сурутка  и казеинот се два од најпопуларните протеински додатоци на пазарот и со добра причина. Тие се висококвалитетни, високо биодостапни, комплетни протеини кои се особено богати со ра..
29 Mar BCAA vs EAA
Ивица 2 10271
Суплементите се еден од клучните фактори за добивање на телото што од секогаш сте го посакувале. Без разлика дали сте бодибилдер или само сериозни за постигнување на Вашите физички цели, користејќи ги..
Прикажани 1 до 3 од 3 (1 страни)