НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Фитнес опрема и додатоци


Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC Shaker HQ KEVIN LEVRONE
 - Модерен шејкер, со две комори + метален миксер за побрзо и поквалитетно промешување на суплементите.-  На горниот дел е со широк отвор за да може лесно да ги конзумирате Вашите протеини. -  Шејкерот е со две комори за чување на Вашите суплементи (посебен дел за протеини и посе..
290 ден. 390 ден.
ANTI-BURST GYM BALL ANTI-BURST GYM BALL
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: THORN+FIT Име на продуктот: ANTI-BURST GYM BALL
СЕ ПРОДАВА СО СПАКУВАНА СО ПУМПА !!!Оваа топка за стабилност со високиот квалитет допринесува за поголема нестабилност за време на тежински тренинг и ја подобрува рамнотежата во стомачните мускули (core мускулите). Интегрирајте ја стабилноста во сите видови спортски активности и рехабилитации.Област..
990 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Applied Supplement Funnel (инка)
ON-THE-GO - Минијатурната и пренослива големина Ви овозможува да носите секаде со вас....Вашиот омилен протеин или бцаа сега може да го змешате секадеEASY-TO-USE - едноставно, ставете го дното во шипето, а потоа  преку инката лесно истурете го Вашиот омилен суплементДИЗАЈН - ..
150 ден. 190 ден.
GYM GLOVES AB713 GYM GLOVES AB713
-14 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: GYM GLOVES AB713
КАРАКТЕРИСТИКИЗатварање: "Velcro"Пол: unisexМатеријал над дланка: говедска кожаМатеријал под дланка: говедска кожаОбвивка: 100% EVA ..
850 ден. 990 ден.
Бренд: THORN+FIT Име на продуктот: GYMNASTIC GRIPS
Заштитете ги Вашите дланки со THORN + fit Gymnastic grips !!!THORN + fit Gym грипс ги штитат Вашите раце за време на подигнување на вратило, држење на шипката и други WODs.Protec Grips се направени од тенка оригинална кожа која нуди удобен и рационализиран зафат што ги штити рацете за време на повле..
690 ден. 790 ден.
LIFTER 2.0 WEIGHTLIFTING BELT LIFTER 2.0 WEIGHTLIFTING BELT
-11 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: THORN+FIT Име на продуктот: LIFTER 2.0 WEIGHTLIFTING BELT
Овој појас е лесна алтернатива на традиционалниот тежок кожен појас за кревање тежина. Обезбедува цврста и стабилна поддршка на долниот дел на грбот и абдоменот во текот на  чучњеви, исрлања, мртво дигање.Дизајн со механизам за затегнување (ролер)  овозможува целосно прилагодливо, дополнит..
1150 ден. 1290 ден.
Nuclear Nutrition Jug 2.2 lit. Nuclear Nutrition Jug 2.2 lit.
-13 % НЕМА НА ЗАЛИХА
RESISTANCE BAND HEAVY RESISTANCE BAND HEAVY
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: THORN+FIT Име на продуктот: RESISTANCE BAND HEAVY
ЕЛАСТИЧНИТЕ ЛЕНТИ се одлична алатка за  тренинг и активирање на глутеусот, движења за стабилноста на скапулата и вежби за спречување на повреди. Поради нивната големина и форма, тие се добро прилагодени за вежби за рехабилитација.РЕЗИСТЕНТНИТЕ ЛЕНТИ се погодни за многу различни вежби на нозете ..
240 ден.
RESISTANCE BAND LIGHT RESISTANCE BAND LIGHT
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: THORN+FIT Име на продуктот: RESISTANCE BAND LIGHT
ЕЛАСТИЧНИТЕ ЛЕНТИ се одлична алатка за  тренинг и активирање на глутеусот, движења за стабилноста на скапулата и вежби за спречување на повреди. Поради нивната големина и форма, тие се добро прилагодени за вежби за рехабилитација.РЕЗИСТЕНТНИТЕ ЛЕНТИ се погодни за многу различни вежби на нозете ..
190 ден.
ROOMAIF ACTIVE WRIST STRAPS RWR 319 ROOMAIF ACTIVE WRIST STRAPS RWR 319
-16 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Roomaif Име на продуктот: ROOMAIF ACTIVE WRIST STRAPS RWR 319
- Материјал: 50% памук, 50% ластик- лесен за употреба благодарение на прилагодливата големина со прицврстувачот Велкро- заштита и стабилизација на зглобот- удобен за носење- перење на 30 степени- 40 см должина, 7,50 см ширина- единица за пакување: 1 пар (2 парчиња) висококвалитетни завои за згл..
540 ден. 640 ден.
ROOMAIF FIT DUMBBELL RWR-390 ROOMAIF FIT DUMBBELL RWR-390
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Roomaif Име на продуктот: ROOMAIF FIT DUMBBELL RWR-390
- Висококвалитетен тампон- Пена покриена со дополнителна заштита- Ви овозможува да кренете многу потешки тежини- Многу удобно. Одлична подлога- Квалитетни  рабови за долготрајна употреба- Идеален за тренинг- Прилагодливо затворање  "Velcro"..
790 ден.
Прикажани 1 до 12 од 44 (4 страни)