НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Боди билдинг и фитнес ракавици


GYM GLOVES AB713 GYM GLOVES AB713
-14 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: GYM GLOVES AB713
КАРАКТЕРИСТИКИЗатварање: "Velcro"Пол: unisexМатеријал над дланка: говедска кожаМатеријал под дланка: говедска кожаОбвивка: 100% EVA ..
850 ден. 990 ден.
VENUM HYPERLIFT WEIGHTLIFTING WRIST WRAPS - BLACK (PAIR) VENUM HYPERLIFT WEIGHTLIFTING WRIST WRAPS - BLACK (PAIR)
-11 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM HYPERLIFT WEIGHTLIFTING WRIST WRAPS - BLACK (PAIR)
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИПоддршка за зглобАпсорбира вишок влагаБезбедно вклопување и лесно прилагодувањеГолемина на опсегот: Единствена големина..
790 ден. 890 ден.
Прикажани 1 до 2 од 2 (1 страни)