НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Боди билдинг и фитнес ракавици


Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: GYM GLOVES AB713
КАРАКТЕРИСТИКИЗатварање: "Velcro"Пол: unisexМатеријал над дланка: говедска кожаМатеријал под дланка: говедска кожаОбвивка: 100% EVA ..
990 ден.
Прикажани 1 до 1 од 1 (1 страни)