НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Држачи за шипка


Бренд: THORN+FIT Име на продуктот: GYMNASTIC GRIPS
Заштитете ги Вашите дланки со THORN + fit Gymnastic grips !!!THORN + fit Gym грипс ги штитат Вашите раце за време на подигнување на вратило, држење на шипката и други WODs.Protec Grips се направени од тенка оригинална кожа која нуди удобен и рационализиран зафат што ги штити рацете за време на повле..
690 ден. 790 ден.
ROOMAIF ACTIVE WRIST STRAPS RWR 319 ROOMAIF ACTIVE WRIST STRAPS RWR 319
-16 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Roomaif Име на продуктот: ROOMAIF ACTIVE WRIST STRAPS RWR 319
- Материјал: 50% памук, 50% ластик- лесен за употреба благодарение на прилагодливата големина со прицврстувачот Велкро- заштита и стабилизација на зглобот- удобен за носење- перење на 30 степени- 40 см должина, 7,50 см ширина- единица за пакување: 1 пар (2 парчиња) висококвалитетни завои за згл..
540 ден. 640 ден.
Прикажани 1 до 2 од 2 (1 страни)