НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Фитнес помагала


ANTI-BURST GYM BALL ANTI-BURST GYM BALL
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: THORN+FIT Име на продуктот: ANTI-BURST GYM BALL
СЕ ПРОДАВА СО СПАКУВАНА СО ПУМПА !!!Оваа топка за стабилност со високиот квалитет допринесува за поголема нестабилност за време на тежински тренинг и ја подобрува рамнотежата во стомачните мускули (core мускулите). Интегрирајте ја стабилноста во сите видови спортски активности и рехабилитации.Област..
990 ден.
Бренд: THORN+FIT Име на продуктот: GYMNASTIC GRIPS
Заштитете ги Вашите дланки со THORN + fit Gymnastic grips !!!THORN + fit Gym грипс ги штитат Вашите раце за време на подигнување на вратило, држење на шипката и други WODs.Protec Grips се направени од тенка оригинална кожа која нуди удобен и рационализиран зафат што ги штити рацете за време на повле..
690 ден. 790 ден.
ROOMAIF ACTIVE WRIST STRAPS RWR 319 ROOMAIF ACTIVE WRIST STRAPS RWR 319
-16 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Roomaif Име на продуктот: ROOMAIF ACTIVE WRIST STRAPS RWR 319
- Материјал: 50% памук, 50% ластик- лесен за употреба благодарение на прилагодливата големина со прицврстувачот Велкро- заштита и стабилизација на зглобот- удобен за носење- перење на 30 степени- 40 см должина, 7,50 см ширина- единица за пакување: 1 пар (2 парчиња) висококвалитетни завои за згл..
540 ден. 640 ден.
ROOMAIF FIT DUMBBELL RWR-390 ROOMAIF FIT DUMBBELL RWR-390
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Roomaif Име на продуктот: ROOMAIF FIT DUMBBELL RWR-390
- Висококвалитетен тампон- Пена покриена со дополнителна заштита- Ви овозможува да кренете многу потешки тежини- Многу удобно. Одлична подлога- Квалитетни  рабови за долготрајна употреба- Идеален за тренинг- Прилагодливо затворање  "Velcro"..
790 ден.
ROOMAIF FIT HEAD HARNESS RWR-395 ROOMAIF FIT HEAD HARNESS RWR-395
-18 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Roomaif Име на продуктот: ROOMAIF FIT HEAD HARNESS RWR-395
- Висококвалитетен ремен за глава- Материјал од неопренови и најлонски ткаенини, со челичен ланец- Ефективна вежба за глава и врат- Дополнителен силен синџир за закачување на тегови- Олеснување на притисокот со обложување на главата- Прилагодлив велкро- Доаѓа во високо квалитетно пластично пакување..
650 ден. 790 ден.
Бренд: THORN+FIT Име на продуктот: SHIN PROTECTORS CAMO
THORN + fit Штитниците за нозе се изградени со издржлив 5мм неопрен, со добра вентилација на материјалот  и еластична целосна печатена ткаенина на задната страна. Тие нудат крајна заштита на Вашите нозе при скокање на кутија, качување по јаже, чучњеви, преклони итн... Тие се лесни, малку компре..
1190 ден. 1490 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM BATTLE ROPES 12 метри
Должина:  12 метриОбем: 3.8 сантиметриТежина: 7.18 кг...
6510 ден. 9530 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM BATTLE ROPES 15 метри
Должина:  15 метриОбем: 3.8 сантиметриТежина: 7.18 кг...
7750 ден. 11330 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM BATTLE ROPES 9 метри
Должина:  9 метриОбем: 3.8 сантиметриТежина: 7.18 кг...
5270 ден. 7690 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CHALLENGER RUNNING PARACHUTE - BLACK/NEO YELLOW
Падобранот за трчање Venum Challenger е наменете за мултидисциплинарна физичка подготовка која има за цел да ја развие вашата брзина, да ги зајакне мускулите и да ја зајакне вашата експлозивност.БРЗИНА - Работата со постојан отпор ги зајакнува мускулите и ја развива нивната моќ.Отпорност / издржл..
1200 ден. 2390 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CHALLENGER RUNNING PARACHUTE - KHAKI CAMO
Падобранот за трчање Venum Challenger е наменете за мултидисциплинарна физичка подготовка која има за цел да ја развие вашата брзина, да ги зајакне мускулите и да ја зајакне вашата експлозивност.БРЗИНА - Работата со постојан отпор ги зајакнува мускулите и ја развива нивната моќ.Отпорност / издр..
1200 ден. 2390 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CHALLENGER SPEED JUMP ROPE
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИЛесно Јаже за скокање со гаранција од 1 година.Лесно прилагодливо јажеМатеријал: винил.Големина: 275 см.Топчест лагер за непречено движење на јажето.Нелизгачки рачки за сигурен, лесен и ултра удобен зафат.Бренд: VenumТежина: 0,264000ККУ: ЕУ-ВЕНУМ-0973..
820 ден. 930 ден.
Прикажани 1 до 12 од 13 (2 страни)