НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Јажиња за скокање


Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CHALLENGER SPEED JUMP ROPE
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИЛесно Јаже за скокање со гаранција од 1 година.Лесно прилагодливо јажеМатеријал: винил.Големина: 275 см.Топчест лагер за непречено движење на јажето.Нелизгачки рачки за сигурен, лесен и ултра удобен зафат.Бренд: VenumТежина: 0,264000ККУ: ЕУ-ВЕНУМ-0973..
820 ден. 930 ден.
VENUM Thunder EVO Jump rope
Hot -8 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM Thunder EVO Jump rope
Професионално јаже за скокање Метални рачкиПрилагодлива должина..
1550 ден. 1690 ден.
VENUM THUNDER EVO JUMP ROPE – BLACK/YELLOW
-8 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM Thunder EVO Jump rope
Професионално јаже за скокање Метални рачкиПрилагодлива должина..
1550 ден. 1690 ден.
VENUM THUNDER EVO JUMP ROPE – SILVER
-8 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM Thunder EVO Jump rope
Професионално јаже за скокање Метални рачкиПрилагодлива должина..
1550 ден. 1690 ден.
VENUM Thunder Jump rope
Hot -14 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM Thunder Jump rope
Професионално јаже за скокање Пластични рачкиПрилагодлива должина..
850 ден. 990 ден.
Профи јаже за скокање "Roomaif"
Hot НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Roomaif Име на продуктот: Профи кожно јаже за скокање "Roomaif"
Јаже за скокање (сајла) - профи јаже!!!Јажето е изработено од квалитетно дрво кое има одредена тежина за да Ви овозможи поголемо оптоварување на зглобовите.Јажето е изработено од челична сајла за поголема издрливост и подобро движење на јажето...
550 ден.
Профи кожно јаже за скокање "Roomaif"
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Roomaif Име на продуктот: Профи кожно јаже за скокање "Roomaif"
Јаже за скокање (кожа) - профи јаже!!!Јажето е изработено од квалитетно дрво кое има одредена тежина за да Ви овозможи поголемо оптоварување на зглобовите.Јажето е изработено од високо-квалитетна кожа за поголема издрливост и подобро движење на јажето...
550 ден.
Прикажани 1 до 7 од 7 (1 страни)