Само во "Д Стронгест Шоп" можете да најдете профи опрема за боречки вештини од мега-популарни брендови како што се VENUM, LEONE1947
- Ивица Алексовски - Председател на Македонската Федерација за Бразилска Џиу Џица
"Тренирам нешто помалку од 20 години при тоа трудејки се секој тренинг да го направам подобар и поквалитетен, откако почнав да ги користам суплементите од "Д СТРОНГЕСТ ШОП" уште повеќе го почуствував бенефитот и напредокот во бодибилдингот, а се надевам дека со самото тоа и моите успеси ке бидат уште поголеми во наредните натпреварувања кои доправа ке следат"!!!
- Васко Мамучевски - боди билдинг шампион
Ако сакате квалитетна опрема за кик бокс, "Д Стронгест Шоп" е Вашиот избор. Опрема за боречки вештини и суплементација... 400 различни производи, повеќе од 35 различни брендови
- Иле Ристески - Кикбоксинг шампион & тренер
EXTREME NAPALM - моја препорака за оние кои сакаат да го добијат максимумот од својот тренинг"
- Зоран Иванов - Првиот КРОС ФИТЕР во Македонија
"Почнувајќи на своја 16 год возраст со вежбање сонував да се натпреварувам еден ден... ...На 17год веќе го имав првото и својата прва ЈУНИОРСКА ПОБЕДА ...соништата не престануваа... Посакував да бидам апслолутен шампион на Македонија... Во 2003 год ми се исполни и тој сон за потоа да бидам ушсте 3 пати АПСОЛУТЕН ШАМПИОН на Македонија . ...Но вистиснки спортист не се откажуваа и продожлив да нижам успеси... 2 место на ЕВРОПСКО ПРВЕНСТВО и два пати постанав СВЕТСКИ ИБФФ ВИЦЕШАМПИОН искачувајќи се на тој трон бев најгордиот македонец. ...Потоа ја добив својата ПРО карта и навлегов во ИБФФ најдобрите од најдобрите... највисок успех ми беше 4 месо во Лартагена Шпанија се до минатата недела кога ми се оствари животниот сон освојувајќи го своето прво ПРОФЕСИОНАЛНО ЗЛАТО . НЕМА НИШТО ШТО МОЖЕ ДА МЕ НАПРАВИ ПОГОРД ОД ОВОЈ МОЈ УСПЕХ И ЖРТВА ЗА СИВЕ ОВИЕ 23 ГОД. АКО САКАТЕ ДА ИМАТЕ ВРВНИ РЕЗУЛТАТИ, ОД СРЦЕ ВИ ГИ ПРЕПОРАЧУВАМ СУПЛЕМЕНТИТЕ ОД "Д СТРОНГЕСТ ШОП" !!!
- Тоше Зафиров - светски вице шампион во боди билдинг
"Здравјето е незаменливо, нема џокер во таа игра, нема реприза или втора шанса"! "Затоа да се фокусираме и даваме се од себе во борбата за подобар и поквалитетен живот". "Со 13 фракртури и инвалидска количка јас одбрав да станам балкански шампион"! "Ова мое патување немаше да биде целисходно доколку производите од "Д СТРОНГЕСТ ШОП" не беа покрај мене во сите тие моменти". "Ако сакаш да бидеш најдобар мора да користиш тоа што е најдобро". "МОЈОТ ИЗБОР Е "Д СТРОНГЕСТ ШОП" - - - ПРОВЕРЕНО НАЈДОБАР"!
LevroPump е моќен стимуланс создаден од  бета-аланин, аргинин и цитрулин - амино киселини кои ..
1.390 ден.

ЛевроВеј Суприм100% протеин од суруткаВкус на чоколада, ванила, јагода        &n..
3.090 ден.

Бед Ес БЦАА 8:1:1. Додаток во исхраната. Со засладувачи, амино киселини со разгранети синџири с..
1.550 ден.

Екстрим Антикатаболикс. Додаток во исхрана. Со засладувачи. Комплекс од разгранети амино кисели..
1.490 ден.

Овој моќен стимуланс:- ја зголемува енергијата;- ги подобрува фокусот и концентрацијата;- го забрзув..
1.490 ден.

COMBAT PROTEIN POWDER 908g Ново
Ги полни мускулиte и ги подобрува перформансите со саатиЛуѓето кои тренираат имаат потреба од с..
1.690 ден.

COMBAT PROTEIN POWDER 1.8kg Ново -9%
Ги полни мускулиte и ги подобрува перформансите со саатиЛуѓето кои тренираат имаат потреба од с..
3.290 ден. 2.990 ден.

XTREME NAPALM® LOADED WITH VITARGO® 1 kg. Ново
Овој моќен стимуланс:- ја зголемува енергијата;- ги подобрува фокусот и концентрацијата;- го забрзув..
2.190 ден.

THE GLUTAMINE Ново
 Ултимативен мускулен штит- 4.5 гр. Л Глутамин - 50 мг. Бета Глукан во една доза- Порции ..
1.090 ден.

XTEND BCAA Ново -11%
Ја подржува синтезата на протеините во мускулитеГо намалува заморот Баланс на електролити7г БЦАА&nbs..
1.890 ден. 1.690 ден.

Веј Кор. 100% протеински концентрат од суруткаПротеин од сурутка. Додаток во исхраната. Со засладува..
2.990 ден.

ПОСЛЕДНИОТ ЗБОР на МОДЕРНАТА ТЕХНОЛОГИЈА за производство на СУПЛЕМЕНТИ  - "ANABOLIC MASS" by KE..
2.390 ден.

Venum "Kontact" штитниците за нозе се совршена комбинација помеѓу функционалноста и заштит..
1.590 ден.

C4 ORIGINAL 30 дози -17%
Оригинален експлозивен стимуланс30 дозиЕксплозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за сп..
1.790 ден. 1.490 ден.

C4 ORIGINAL 60 дози -16%
Оригинален експлозивен стимуланс60 дозиЕксплозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за сп..
2.490 ден. 2.100 ден.

GOLD STANDARD  100% WHEY 2.27 kg. -20%
ВИСТИНСКА СИЛА НА ПРОТЕИНОТИзолатите од протеини од сурутка (WPI) се најчиста форма на протеин од с..
4.590 ден. 3.690 ден.

GOLD STANDARD  100% WHEY 908 gr. -26%
ВИСТИНСКА СИЛА НА ПРОТЕИНОТИзолатите од протеини од сурутка (WPI) се најчиста форма на протеин од с..
2.700 ден. 1.990 ден.

Loading...
Loading...