НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Бермуди


LINEAR BOXING SHORTS AB730 LINEAR BOXING SHORTS AB730
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: BOXING SHORTS AB730
КАРАКТЕРИСТИКИДисциплина: БоксПол: unisexМатеријал: Сатен..
2170 ден.
Muay Thai бермуди (МКД верзија) Muay Thai бермуди (МКД верзија)
Ново -12 % НАСКОРО
Бренд: Roomaif Име на продуктот: Muay Thai бермуди (МКД верзија)
- Висококвалитетни шорцеви за тајландски бокс- Изработено од 100% полиестерски материјал, супер квалитет- Широк еластичен струк со врвка- Примена во Тајландски бокс, тренинг и натпревар - Достапни големини: S, M, L, X..
1490 ден. 1690 ден.
THE STRONGEST MMA MKD Shorts THE STRONGEST MMA MKD Shorts
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: The Strongest Име на продуктот: THE STRONGEST MMA MKD Shorts
"The Strongest" иновативното и безбедно поставено  “Velcro” затворање на патентот и поставувањето на “4-Way” панелот на препоните обезбедува врвна мобилност. Беспрекорни во место, низ сите позиции, овие бермуди даваатултимативна и силна поддршка при борба..
1690 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM BANGKOK SPIRIT MUAY THAI SHORTS - BLACK
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ100% полиестер сатен лесен: хемиско чистење или миење само на раце.Традиционален широк еластин за удобност и поддршка.Страни отвори специјално наменети за зголемување на вашата мобилност.Страни "Ripstop" панели.Поширок отвор на нозете за незаменлив опсег на движење.Целосно рач..
3090 ден.
VENUM GIANT MUAY THAI SHORTS VENUM GIANT MUAY THAI SHORTS
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM GIANT MUAY THAI SHORTS
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ100% полиестер сатен лесен: хемиско чистење или миење само на рака.Традиционален широк еластин за удобност и поддршка.Странични мрежни панели посебно назначени за зголемување на вентилацијата.Поширок отвор на нозете за незаменлив опсег на движење.Целосно рачно изработени во Та..
3090 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM GIANT MUAY THAI SHORTS
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ100% полиестер сатен лесен: хемиско чистење или миење само на рака.Традиционален широк еластин за удобност и поддршка.Странични мрежни панели посебно назначени за зголемување на вентилацијата.Поширок отвор на нозете за незаменлив опсег на движење.Целосно рачно изработени во Та..
3090 ден.
VENUM LIGHT 3.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE VENUM LIGHT 3.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM LIGHT 3.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИРипстоп (100% полиестер)Вметнетa ликра на препонитеСтранични парчињаВелкро систем на затварањеЛогоМал внатрешен џебЗасилени споеви на точките на притисокДизајн: Сублимативно печатење на дизајн и логоБренд: Venum..
3690 ден.
VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ100% полиестерЕдинствениот систем за затворање се состои од не-абразивен велкро над лентата за подобро вклопувањеВметнувањата на ликра во препоните и еластин на страните на половината за поголема удобност и максимална подвижност на нозетеВнатрешен џеб Сублимирано печатење..
3690 ден.
VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/BLUE VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/BLUE
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/BLUE
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ100% полиестерЕдинствениот систем за затворање се состои од не-абразивен велкро над лентата за подобро вклопувањеВметнувањата на ликра во препоните и еластин на страните на половината за поголема удобност и максимална подвижност на нозетеВнатрешен џеб Сублимирано печатење..
3690 ден.
VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE
Hot НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ100% полиестерЕдинствениот систем за затворање се состои од не-абразивен велкро над лентата за подобро вклопувањеВметнувањата на ликра во препоните и еластин на страните на половината за поголема удобност и максимална подвижност на нозетеВнатрешен џеб Сублимирано печатење..
3690 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM SNAKER бермуди за сурфање
- 100% Полиестер - Високо-квалитетен мирко фибер отпорен на солена вода - Ултра силни и лесни- Странични џебови - Велкро затворање на предниот дел...
3590 ден.
VENUM TRAINING CAMP 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/NEO YELLOW VENUM TRAINING CAMP 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/NEO YELLOW
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM TRAINING CAMP 2.0 FIGHTSHORTS
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ100% полиестерСистем за прицврстување со не-абразивен велкроВнатрешен џебЛикра вметната помеѓу нозетеСублимирана печатена ткаенина: издржливост и ненадминат квалитетЗасилени рабови: зголемена издржливостЛогото на VenumТежина: 0.2500..
3590 ден.
Прикажани 1 до 12 од 41 (4 страни)