НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Кимона за карате


Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CONTENDER KIDS KARATE GI - WHITE
Особено дизајниран за деца, Venum "Contender" Kids Karate кимоното е совршен избор за започнување на Карате.Удобно и нуди силна издржливост.Благодарение на Venum везовите и неговата непобедлива цена, Детската карате кимоно "Contender" ќе ги привлече децата, како и родителите.ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ-..
1690 ден. 1890 ден.
Кимоно за карате "Roomaif" (бела боја) Кимоно за карате "Roomaif" (бела боја)
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Roomaif Име на продуктот: Кимоно за карате "Roomaif" (бела боја)
Кимоното се продава комплет со појас (бела боја)Материјал: 100% памукГолемини: 110, 120, 130, 140, 150 см...
1590 ден.
Кимоно за карате "Roomaif" (црна боја) Кимоно за карате "Roomaif" (црна боја)
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Roomaif Име на продуктот: Кимоно за карате "Roomaif" (бела боја)
Кимоното се продава комплет со појас (бела боја)Примена во: карате, џиу џица, бразилска џиу џица, нинџутсу, кунг фуМатеријал: 100% памукГолемини: 120, 130, 140, 150, 160,170 см...
1590 ден.
Прикажани 1 до 3 од 3 (1 страни)