НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Патики


Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: HERMES BOXING SHOES
Врзување: врвкиДисциплини: боксПол: унисексЛесни чизми кои овозможуваат пенетрација на воздух, покриени со PU антиалергенски микс кој ја олеснува размената на топлина и го избегнува потењето. Двојната обвивка околу натписите и зајакнувањето на петицата овозможува постабилно движење. Под петицата има..
2490 ден. 4890 ден.
SHADOW BOXING SHOES CL187 SHADOW BOXING SHOES CL187
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: SHADOW BOXING SHOES
Врзување: чичак лента + врвкиДисциплини: боксПол: унисексПогоден за тренинг и спортување. Изработен од висококвалитетен водоотпорен материјал. Засилувањата околу зглобовите и спојката на лентата дополнително го затегаат зглобот, но исто така овозможуваат дополнителна заштита при движење. Патиките се..
3690 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM ELITE BOXING SHOES
ПОГОЛЕМА МОЌПОГОЛЕМА КРЕАТИВНОСТДОБРО БАЛАНСИРАН ПИВОТ & УДОБНОСТПосле две години истражување и развој, ВЕНУМ е горд да ви ги претстави нивните први професионални боксерски патики.Боксерските патики "ELITE" се резултат на стратешко истражување, развој и соработка помеѓу нашите инженери за про..
7500 ден. 9990 ден.
Прикажани 1 до 3 од 3 (1 страни)