НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

ММА бермуди


THE STRONGEST MMA MKD Shorts THE STRONGEST MMA MKD Shorts
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: The Strongest Име на продуктот: THE STRONGEST MMA MKD Shorts
"The Strongest" иновативното и безбедно поставено  “Velcro” затворање на патентот и поставувањето на “4-Way” панелот на препоните обезбедува врвна мобилност. Беспрекорни во место, низ сите позиции, овие бермуди даваатултимативна и силна поддршка при борба..
1690 ден.
Д Стронгест Ре-дизајн бермуди Д Стронгест Ре-дизајн бермуди
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: The Strongest Име на продуктот: Д Стронгест Ре-дизајн бермуди
Д Стронгест Ре Дизајн- Високо - квалитетен и долготраен материјал;- Врвна изработка;- Уникатно закопчување (тројно појачување во делот на патентот);- Извонреден дизајн;- Еластичен дел во делот меѓу нозете ( овозможува движење во сите правци и обезбедува лесно изведување на ножни удари);..
1190 ден.
VENUM DEFENDER HYBRID COMPRESSION SHORT - BLACK/BLACK VENUM DEFENDER HYBRID COMPRESSION SHORT - BLACK/BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM DEFENDER HYBRID COMPRESSION SHORT - BLACK/BLACK
Venum Defender 2.0 Hybrid Compression Shorts се иновативен производ, комбинирајќи ја елеганцијата на помалите шорцеви и удобноста и поддршката на компресијата.Големите странични парчиња овозможуваат слобода на движење, додека бутот е покриен со компресивни шорцеви.ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИШорцеви..
3090 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM DEFENDER HYBRID COMPRESSION SHORT - BLACK/RED
Venum Defender 2.0 Hybrid Compression Shorts се иновативен производ, комбинирајќи ја елеганцијата на помалите шорцеви и удобноста и поддршката на компресијата.Големите странични парчиња овозможуваат слобода на движење, додека бутот е покриен со компресивни шорцеви.ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИШорцеви..
3090 ден.
VENUM CAMO HERO FIGHTSHORTS - WHITE/BLACK VENUM CAMO HERO FIGHTSHORTS - WHITE/BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CAMO HERO FIGHTSHORTS - WHITE/BLACK
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИПолиестер микро ткаенина: ултра лесна и изградена до последен материјал.Панели за мрежа за повисока и оптимална термичка регулација.Vault ™ 3-иновативен систем за затворање за совршено задржување.Grip Speed ™ за полесно и побрзо прилагодување на борбените шорцеви.Про-инженерск..
3590 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM GLADIATOR 3.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE
"Venum Gladiator 3.0" се шорцеви дизајнирани за вистински воини, кои никогаш не се предаваат !!!ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ100% полиестер мала тежина и издржливост.Нов: систем за заклучување со не абразивно Velcro.Дизајн сублимиран во влакна: трајност и ненадминат квалитет. Засилени споеви: продолжен ве..
3590 ден.
VENUM REVENGE FIGHTSHORTS VENUM REVENGE FIGHTSHORTS
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM REVENGE FIGHTSHORTS
Нејзините корисни придобивки од иновативното и безбедно поставено  “Velcro” затворање на патентот и поставувањето на “4-Way” панелот на препоните обезбедува врвна мобилност. Беспрекорни во место, низ сите позиции, овие бермуди даваатултимативна и сил..
3590 ден.
VENUM GORILLA FIGHTSHORTS - BLACK VENUM GORILLA FIGHTSHORTS - BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM GORILLA FIGHTSHORTS - BLACK
Нејзините корисни придобивки од иновативното и безбедно поставено  “Velcro” затворање на патентот и поставувањето на “4-Way” панелот на препоните обезбедува врвна мобилност. Беспрекорни во место, низ сите позиции, овие бермуди даваатултимативна и сил..
3590 ден.
Прикажани 1 до 8 од 8 (1 страни)