НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Таи Бокс бермуди


Бренд: Roomaif Име на продуктот: Muay Thai бермуди (МКД верзија)
- Висококвалитетни шорцеви за тајландски бокс- Изработено од 100% полиестерски материјал, супер квалитет- Широк еластичен струк со врвка- Примена во Тајландски бокс, тренинг и натпревар - Достапни големини: S, M, L, X..
1490 ден. 1690 ден.
VENUM GIANT MUAY THAI SHORTS VENUM GIANT MUAY THAI SHORTS
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM GIANT MUAY THAI SHORTS
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ100% полиестер сатен лесен: хемиско чистење или миење само на рака.Традиционален широк еластин за удобност и поддршка.Странични мрежни панели посебно назначени за зголемување на вентилацијата.Поширок отвор на нозете за незаменлив опсег на движење.Целосно рачно изработени во Та..
3090 ден.
VENUM GIANT MUAY THAI SHORTS VENUM GIANT MUAY THAI SHORTS
-6 % На залиха
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM GIANT MUAY THAI SHORTS
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ100% полиестер сатен лесен: хемиско чистење или миење само на рака.Традиционален широк еластин за удобност и поддршка.Странични мрежни панели посебно назначени за зголемување на вентилацијата.Поширок отвор на нозете за незаменлив опсег на движење.Целосно рачно изработени во Та..
2890 ден. 3090 ден.
VENUM ONE FC IMPACT MUAY THAI SHORTS - GREY/BLACK VENUM ONE FC IMPACT MUAY THAI SHORTS - GREY/BLACK
-11 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM ONE FC IMPACT MUAY THAI SHORTS - GREY/BLACK
Технички карактеристикиМатеријал: 100% полиестерСтранични мрежни панелиДизајн сублимиран во ткаенинатаШирок традиционален еластичен појас со врвка Странични процепи3 достапни боиЦелосно рачно изработена во ТајландСе препорачува миење на рацете...
3290 ден. 3690 ден.
VENUM X ONE FC MUAY THAI SHORTS - RED VENUM X ONE FC MUAY THAI SHORTS - RED
-11 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM X ONE FC MUAY THAI SHORTS - RED
Технички карактеристикиМатеријал: 100% полиестерСтранични мрежни панелиДизајн сублимиран во ткаенинатаШирок традиционален еластичен појас со врвка Странични процепи3 достапни боиЦелосно рачно изработена во ТајландСе препорачува миење на рацете...
3290 ден. 3690 ден.
VENUM X ONE FC MUAY THAI SHORTS - WHITE/BLACK VENUM X ONE FC MUAY THAI SHORTS - WHITE/BLACK
-11 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM X ONE FC MUAY THAI SHORTS - WHITE/BLACK
Технички карактеристикиМатеријал: 100% полиестерСтранични мрежни панелиДизајн сублимиран во ткаенинатаШирок традиционален еластичен појас со врвка Странични процепи3 достапни боиЦелосно рачно изработена во ТајландСе препорачува миење на рацете...
3290 ден. 3690 ден.
Бренд: Roomaif Име на продуктот: Warrior Muay Thai бермуди
- Висококвалитетни шорцеви за тајландски бокс- Изработено од 100% полиестерски материјал, супер квалитет- Широк еластичен струк со врвка- Примена во Тајландски бокс, тренинг и натпревар - Достапни големини: S, M, L, X..
1490 ден. 1690 ден.
VENUM DEFENDER HYBRID COMPRESSION SHORT - BLACK/BLACK VENUM DEFENDER HYBRID COMPRESSION SHORT - BLACK/BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM DEFENDER HYBRID COMPRESSION SHORT - BLACK/BLACK
Venum Defender 2.0 Hybrid Compression Shorts се иновативен производ, комбинирајќи ја елеганцијата на помалите шорцеви и удобноста и поддршката на компресијата.Големите странични парчиња овозможуваат слобода на движење, додека бутот е покриен со компресивни шорцеви.ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИШорцеви..
3090 ден.
VENUM DEFENDER HYBRID COMPRESSION SHORT - BLACK/RED VENUM DEFENDER HYBRID COMPRESSION SHORT - BLACK/RED
-10 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM DEFENDER HYBRID COMPRESSION SHORT - BLACK/RED
Venum Defender 2.0 Hybrid Compression Shorts се иновативен производ, комбинирајќи ја елеганцијата на помалите шорцеви и удобноста и поддршката на компресијата.Големите странични парчиња овозможуваат слобода на движење, додека бутот е покриен со компресивни шорцеви.ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИШорцеви..
2790 ден. 3090 ден.
Venum Gladiator 3.0 Muay Thai Shorts - Black/White Venum Gladiator 3.0 Muay Thai Shorts - Black/White
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: Venum Gladiator 3.0 Muay Thai Shorts - Black/White
Venum Gladiator 3.0 Muay Thai Shorts - Black/White  шорцеви, ексклузивно произведени во Тајланд, татковината на Tајландскиот Бокс.Секој производ е рачно изработен, производ кој Ви овозможува вистинска комбинација на удобност и стил.Venum Gladiator 3.0 Muay Thai Shorts - Black/White  ш..
3090 ден.
VENUM BANGKOK INFERNO KIDS MUAY THAI SHORTS - BLACK/RED VENUM BANGKOK INFERNO KIDS MUAY THAI SHORTS - BLACK/RED
-10 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM BANGKOK INFERNO KIDS MUAY THAI SHORTS - BLACK/RED
Технички карактеристики:- 100% полиестер кој можете да го одржувате со хемиско чистење или рачно миење.- "Muay Thai " рачн иѕработен вез.- Традиционалнно широки и  еластични за поголема удобност и поддршка.- Страничните отвори специјално наменети за зголемување на вашата моб..
1790 ден. 1990 ден.
VENUM BANGKOK INFERNO MUAY THAI VENUM BANGKOK INFERNO MUAY THAI
-10 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM BANGKOK INFERNO MUAY THAI
Venum Bankog Inferno Muay Thai шорцеви, ексклузивно произведени во Тајланд, татковината на Tајландскиот Бокс.Секој производ е рачно изработен, производ кој Ви овозможува вистинска комбинација на удобност и стил.Venum Bankog Inferno Muay Thai  шорцеви ќе Ви понудат широк опсег на движење, б..
2790 ден. 3090 ден.
Прикажани 1 до 12 од 18 (2 страни)