НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Хеланки


Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: LONG SHORTS ABX56
КАРАКТЕРИСТИКИПол: МашкиМатеријал: Полиестер..
1990 ден. 3090 ден.
THE STRONGEST MKD SPATS THE STRONGEST MKD SPATS
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: The Strongest Име на продуктот: THE STRONGEST MKD SPATS
Уникатен модел, висок квалитет на материјал и изработка!Тие се со исклучително атрактивен дизајн, направени да траат со денови, со месеци за тренинг во салата без знаци на опаѓање!Технички карактеристики:- Високиот квалитет на споевите за поголема издржливост.- Суб..
1390 ден.
UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT WEEK MEN'S PERFORMANCE TIGHT - BLACK UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT WEEK MEN'S PERFORMANCE TIGHT - BLACK
Ново -7 %
Бренд: UFC VENUM Име на продуктот: UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT WEEK MEN'S PERFORMANCE TIGHT - BLACK
Хеланките Venum Fight Week се компресивни панталони,  ултра издржливи и се дизајнирани специјално за борбени спортови.Панталоните обезбедуваат поддршка за „втора кожа“ благодарение на оптималната мускулна компресија. Меки и растегливи, овие хеланки "стојат" на место со широка еластична лента на..
3290 ден. 3550 ден.
UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT WEEK WOMEN'S PERFORMANCE TIGHT - BLACK UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT WEEK WOMEN'S PERFORMANCE TIGHT - BLACK
-7 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: UFC VENUM Име на продуктот: UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT WEEK WOMEN'S PERFORMANCE TIGHT
Хеланките Venum Fight Week се компресивни панталони,  ултра издржливи и се дизајнирани специјално за борбени спортови.Панталоните обезбедуваат поддршка за „втора кожа“ благодарение на оптималната мускулна компресија. Меки и растегливи, овие хеланки "стојат" на место со широка еластична лента на..
3290 ден. 3550 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CONTENDER 2.0 COMPRESSION SPATS
Нашите хеланки се направени врз основа на борбеното искуство и потребите на нашите борци!Тие се со исклучително атрактивен дизајн, направени да траат со денови, со месеци за тренинг во салата без знаци на опаѓање!Технички карактеристики:- VENUM DRY Tech т..
2590 ден. 3090 ден.
VENUM CONTENDER 5.0 TIGHTS - BLACK/RED VENUM CONTENDER 5.0 TIGHTS - BLACK/RED
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CONTENDER 5.0 TIGHTS - BLACK/RED
Нашите хеланки се направени врз основа на борбеното искуство и потребите на нашите борци!Тие се со исклучително атрактивен дизајн, направени да траат со денови, со месеци за тренинг во салата без знаци на опаѓање!Технички карактеристики:- Високиот квалите..
3090 ден.
VENUM CONTENDER 5.0 TIGHTS - KHAKI CAMO VENUM CONTENDER 5.0 TIGHTS - KHAKI CAMO
-6 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CONTENDER 5.0 TIGHTS - KHAKI CAMO
Нашите хеланки се направени врз основа на борбеното искуство и потребите на нашите борци!Тие се со исклучително атрактивен дизајн, направени да траат со денови, со месеци за тренинг во салата без знаци на опаѓање!Технички карактеристики:- Високиот квалите..
2890 ден. 3090 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM DRAGON'S FLIGHT SPATS
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИМАТЕРИЈАЛИ: 87% полиестер - 13% спандекс / еластична и многу отпорна ткаенина / засилени рабови.ТЕХНОЛОГИЈА НА ВЕНУМ КОМПРЕСИЈА: Ја подобрува циркулацијата на крвта во мускулите и го забрзува времето за обновување.VENUM DRY TECH ™ ТЕХНОЛОГИЈА: Обезбедува оптимална контрола на ..
2790 ден. 3090 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM DUNE LEGGINGS CROPS - 3/4 хеланки за девојки
Нашите хеланки се направени врз основа на борбеното искуство и потребите на нашите борци!Тие се со исклучително атрактивен дизајн, направени да траат со денови, со месеци за тренинг во салата без знаци на опаѓање!Технички карактеристики:- 87 % полиестер -..
2390 ден. 3090 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM GIANT SPATS - BLACK
Нашите хеланки се направени врз основа на борбеното искуство и потребите на нашите борци!Тие се со исклучително атрактивен дизајн, направени да траат со денови, со месеци за тренинг во салата без знаци на опаѓање!Технички карактеристики:- Високиот квалите..
2850 ден. 3090 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM GLADIATOR 3.0 SPATS - BLACKWHITE
Нашите хеланки се направени врз основа на борбеното искуство и потребите на нашите борци!Тие се со исклучително атрактивен дизајн, направени да траат со денови, со месеци за тренинг во салата без знаци на опаѓање!Технички карактеристики:- Високиот квалите..
2890 ден. 3090 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM GORILLA SPATS - BLACK
Нашите хеланки се направени врз основа на борбеното искуство и потребите на нашите борци!Тие се со исклучително атрактивен дизајн, направени да траат со денови, со месеци за тренинг во салата без знаци на опаѓање!Технички карактеристики:- Високиот квалите..
3090 ден.
Прикажани 1 до 12 од 20 (2 страни)