НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Протеини


Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC ISO WHEY 2 KG.
BEST OF THE BEST - ISO PROTEIN ... "ANABOLIC ISO WHEY PROTEIN" by KEVIN LEVRONE !!!- Високо ниво на ПРОТЕИНСКИ ИЗОЛАТ - 85% , 25.5 гр. во една доза !!!- 3 грама КРЕАТИН !!!- 6000 мг. БЦАА !!!- 500 мг. Д АСПАРТАМСКА КИСЕЛИНА !!!- 1000 мг. ТАУРИН !!!Анаболик Исо ВЕЈ. Додаток во исхраната. Со засладува..
3590 ден. 3890 ден.
ANABOLIC ISO WHEY 908 gr. (промо цена 1990) ANABOLIC ISO WHEY 908 gr. (промо цена 1990)
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC ISO WHEY 908 gr.
BEST OF THE BEST - ISO PROTEIN ... "ANABOLIC ISO WHEY PROTEIN" by KEVIN LEVRONE !!!- Високо ниво на ПРОТЕИНСКИ ИЗОЛАТ - 85% , 25.5 гр. во една доза !!!- 3 грама КРЕАТИН !!!- 6000 мг. БЦАА !!!- 500 мг. Д АСПАРТАМСКА КИСЕЛИНА !!!- 1000 мг. ТАУРИН !!!Анаболик Исо ВЕЈ. Додаток во исхраната. Со засладува..
1990 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC MASS 3 kg. (нова формула)
ПОСЛЕДНИОТ ЗБОР на МОДЕРНАТА ТЕХНОЛОГИЈА за производство на СУПЛЕМЕНТИ  - "ANABOLIC MASS" by KEVIN LEVRONE!!!НОВА ФОРМУЛА со 8 СОСТОЈКИ во една доза за побрзо градење на МУСКУЛНА МАСА- Про гејенер за градба на мускулите- Асистира во градење на чиста мускулна маса- Збогатен со креатин- Тестосеро..
1990 ден. 2390 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC MASS 7 kg. (нова формула)
ПОСЛЕДНИОТ ЗБОР на МОДЕРНАТА ТЕХНОЛОГИЈА за производство на СУПЛЕМЕНТИ  - "ANABOLIC MASS" by KEVIN LEVRONE!!!НОВА ФОРМУЛА со 8 СОСТОЈКИ во една доза за побрзо градење на МУСКУЛНА МАСА- Про гејенер за градба на мускулите- Асистира во градење на чиста мускулна маса- Збогатен со креатин- Тестосеро..
3590 ден. 3990 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC PRO BAR by Kevin Levrone
Гради “чисти” мускули Висок % на протеини (28g), Ниска количина на шеќериДодадено БЦАА Nutrition Value 100 g 68 g *%NRV / 55 g Energy 1490 kJ / 356 kcal 1011 kJ / 242 kcal 12% ..
119 ден. 149 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Applied Bar Protein Crunch 60g
      ПРИРОДЕН ТРИ-СЛОЕН ПРОТЕИНСКИ БАР - ОБРОК КОЈ МОЖЕ ДА ГО КОНЗУМИРАТЕ БЕЗ ВИНА !!!- ПРОТЕИНИ 20 ГРАМА- ВИСОКА КОЛИЧИНА НА ВЛАКНА- БЕЛГИСКО ТЕМНО ЧОКОЛАДО- ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ- ХАЛАЛ СЕРТИФИЦИРАН- МОЖЕ ДА ГО КОНЗУМИРАТЕ ВО СЕКОЕ ВРЕМЕПрепорачано за ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ и за СИТЕ ОНИЕ..
129 ден. 149 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: CRITICAL MASS 2.4 kg - 40 дози
               Нова формула со намален шеќерКритикал Мас е просто кажано најдобриот и најодобрениот суплемент за зголемување на мускулната маса. Употребени се највисоките квалитетни сосотојки, кои се внимателно селектирани за својата можнос..
1990 ден. 2290 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: CRITICAL MASS 6 kg - 100 дозерки
               Нова формула со намален шеќерКритикал Мас е просто кажано најдобриот и најодобрениот суплемент за зголемување на мускулната маса. Употребени се највисоките квалитетни сосотојки, кои се внимателно селектирани за својата можнос..
3690 ден. 3990 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: DIET WHEY 2 kg. - 80 порции
                  2кг | 80 порции во едно пакување        CLA         Л-КАРНИТИН        ЕКСТРАКТ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ        ПРОТЕИНС..
2490 ден. 2990 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: FA Gold Protein Isolate®
ФА Голд протеински изолат од суруткаНајчистиот протеински изолат!Без шеќери и масти!!!Во една доза добивате:- 25 гр. протеин- 5 гр. БЦАА - 0 гр. шеќери - 0 гр. масти- 76 дозиПротеински продукт кој ве снабдува со најчистиот протеински изолат од сурутка. Со засладувачи. Храна за спортисти. ...
3690 ден. 3990 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: FA Gold Protein Isolate® 908 gr.
ФА Голд протеински изолат од суруткаНајчистиот протеински изолат!Без шеќери и масти!!!Во една доза добивате:- 25 гр. протеин- 5 гр. БЦАА - 0 гр. шеќери - 0 гр. мастиПротеински продукт кој ве снабдува со најчистиот протеински изолат од сурутка. Со засладувачи. Храна за спортисти. . Продукто..
1990 ден. 2190 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: FA Nutrition Xtreme Mass Effect 5 кг.
Екстрим Мас ефект - Нова генерација на гејнери. - 148 Јаглени Хидрати- 30 грама Протеини- Протеински микс - Јаглено-хидратен миксПрашок за правење на јаглехидратен и протеински пијалок. Секоја порција од Екстрим Мас Ефект ве снабдува со 30 грама протеин за мускулен раст и одржување на мускулна ..
1950 ден. 2190 ден.
Бренд: Dorian Yates Nutrition Име на продуктот: Game Changer Mass 3 kg.
Гејм Чејнџер МасМоќен гејнер за мускулиВеј Протеин концентрат, веј протеин изолат, хидролизиран веј протеин изолат, хидролизиран казеин Револуционерен гејнер за мускули64 гр. протеин128 гр. Јагленохидрати5 гр. креатинЛ ГлутаминА-АКГЛ ЦитрулинЛ ЛизинВитаминско - минерален комплексЦинкМагнезиумА..
1990 ден. 2390 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: GOLD ISO Protein by Kevin Levrone 2 kg.
84 % ПРОТЕИНСКИ ИЗОЛАТВРВЕН КВАЛИТЕТ25 гр. ПРОТЕИН во една доза6.4 гр. БЦАА5 гр. ГЛУТАМИН0 гр. ШЕЌЕР0 гр. ЗАСИТЕНИ МАСТИБЕЗ ГЛУТЕНБЕЗ ЛАКТОЗА БЕЗ СОЈА2 КГ.Во пакување од 2 кг. добивате 66 дози !!!Нутритивни информацииПорција 1 мерица (30г)Порции во пакувањето 66Нутритивна вредност   &..
3690 ден. 3890 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: GOLD LEAN MASS 6 kg.
-         Премиум протеински бленд: ПРОТЕИНСКИ ИЗОЛАТ, ХИДРОЛИЗИРАН ВЕЈ ПРОТЕИН, ПРОТЕИНСКИ КОНЦЕНТРАТ-         Засилувач на хормонот за раст-         Антикатаболик формула: БЦА..
3690 ден. 3990 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: GOLD OAT MEAL 3 kg.
40% Протеин     30 Порции         Мелен овес       Без соја        100% овес од цело зрно        Веј протеин изолат и концентрат        Д..
1990 ден. 2290 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: GOLD WHEY PROTEIN
72% Протеин     66 Порции         Без глутен          Без соја         Гради чиста мускулна маса        Го убрзува мускулниот опоравок  ..
2490 ден. 2990 ден.
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: ISO WHEY PREMIUM
ISO Whey Premium е комплетно чист изолиран протеин од сурутка со највисока содржина на протеини на пазарот.- во 35 грама (доза)- 31 грам протеин- 0.1 грам масти- 0.84 јаг. хидрати- растворлив- Текстура како сок- Екстремно брзо апсорпција- Минимална лактозаSwedish Supplements, користејќи суровина Vol..
1990 ден. 2190 ден.
ISO-XP 1 kg. - 40 порции ISO-XP 1 kg. - 40 порции
-9 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: ISO-XP 1 kg. - 40 порции
                          ИЗОЛАТ - 100% протеини од суруткаПАКУВАЊЕ ОД 1 КГ. ВО КОЕ ДОБИВАТЕ НЕВЕРОЈАТНИ 40 ПОРЦИИ !!!!ISO-XP е ВИСОКО-ПРОТЕИНСКИ  производ и моментално е најчистиот ..
1990 ден. 2190 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: ISO-XP 2 kg. - 80 порции
                          ИЗОЛАТ - 100% протеини од суруткаПАКУВАЊЕ ОД 2 КГ. ВО КОЕ ДОБИВАТЕ НЕВЕРОЈАТНИ 80 ПОРЦИИ !!!!ISO-XP е ВИСОКО-ПРОТЕИНСКИ  производ и моментално е најчистиот и нај..
3590 ден. 3990 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro ISO Whey 2 kg.
Високо квалитетен протеински изолат од сурутка за оние кои се сериозни за постигнување резултати!!!Во една порција добивате:- 25.5 грама високо-квалитетен протеински изолат - 0 гр. шеќер- 0 гр. масти- 0 гр. јаглени хидрати- додадени БЦААЛевроИсо Веј е вкусен и хранлив протеински пијалак базиран..
3590 ден. 3790 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro Legendary MASS 3 kg.
Левро Леџендери Мас е нова генерација на гејнери базиран врз внимателно избран размер од јаглехидрати и протеини. Оваа иконска мешавина за зголемување на масата е наменета за атлети со интензивни тренинзи, чија цел е да постигнат максимално ниво на чиста телесна маса и мускулна сила. Секоја пор..
1990 ден. 2290 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: LevroLegendaryMASS 6.8 kg.
ЛевроЛеџендериМасс е нова генерација на гејнери базиран врз внимателно избран размер од јаглехидрати и протеини. Оваа иконска мешавина за зголемување на масата е наменета за атлети со интензивни тренинзи, чија цел е да постигнат максимално ниво на чиста телесна маса и мускулна сила. Секоја порц..
3590 ден. 3990 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro UNIQE Protein Bar
Солени кикирики и карамел протеини со вкус на карамелаКолачиња и чоколаден протеински барПротеински бар со карамелаЧоколаден протеински барБело чоколадоConcerns: Salted peanuts and caramel flavoured protein bar.Nutrition value:100 g45 g*%NRV / 45gEnergy1517 kJ/362 kcal675 kJ / 161 kcal8,00%Fat13 g5,..
99 ден. 129 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro Whey Supreme Protein 2 kg.
ЛевроВеј Суприм100% протеин од суруткаНето тежина 2 кг- 23 ГРАМА ПРОТЕИН- 5 ГРАМА БЦАА- 4 ГРАМА ГЛУТАМИНПорции во пакувањето: 66Левро Веј Суприм е вкусен протеински напиток направен од највисок квалитет на протеински концентрат. Овој продукт е наменет за секој, за професионални спортисти и рекреатив..
2690 ден. 2990 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Protein Indulgence Bar 50g.
      ПРИРОДЕН ПРОТЕИНСКИ БАР - ОБРОК КОЈ МОЖЕ ДА ГО КОНЗУМИРАТЕ БЕЗ ВИНА !!!- ПРОТЕИНИ- БЕЗ ЛАКТОЗА- БЕЛГИСКО ТЕМНО ЧОКОЛАДО- ПОГОДНО ЗА ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ- ХАЛАЛ СЕРТИФИЦИРАН- НИСКО КОЛИЧЕСТВО НА ШЕЌЕРПрепорачано за  ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ и за СИТЕ ОНИЕ КОИ СЕ ГРИЖАТ ЗА СВОЕТО ЗДР..
99 ден. 149 ден.
Shadow Whey Protein 2 kg. Shadow Whey Protein 2 kg.
Hot -18 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Dorian Yates Nutrition Име на продуктот: Shadow Line Whey Protein
100% Веј Протеин Концентрат23 гр. протеин 7.3 гр. БЦАА4.4 гр. ГлутаминНето тежина 2кгВеј протеинот е во боди билдингот исто толку време колку што постои и боди билдингот. Влегувањето на Доријан Јејтс на пазарот на протеини, без сомнение, го постави највисокиот квалитет, концентрат премиум прот..
2450 ден. 2990 ден.
Shadow Whey Protein Isolate 2 kg. Shadow Whey Protein Isolate 2 kg.
Hot -7 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Dorian Yates Nutrition Име на продуктот: Shadow Whey Protein Isolate 2 kg.
100% веј протеински изолат- 26 гр. протеин во еден сервинг !!! - 0 гр. масти !!!- 0 гр. шеќер !!!- Брза Абсорбција !!!Протеински производ кој Ви го дава најчистиот веј протеински изолат.Веј протеин изолат прав создаден во процес на неколку-фазен вкрстена микрофилтрација, дозволувајќи да се ..
3690 ден. 3950 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: Unique Protein Spread 500 g. Kevin Levrone
Посакувате нешто слатко после Вашиот напорен тренинг? Посакувате нешто слатко кога ќе станете од спиење? Ние го имаме идеалното решение за Вас без да чуствувате вина дека сте ја прекршиле Вашата диета. Тоа треба да биде нешто без шеќер со додадени многу протеини за да биде идеалното р..
550 ден. 690 ден.
Vegan Indulgence Bar 50g. Vegan Indulgence Bar 50g.
-20 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Vegan Indulgence Bar 50g.
      ПРИРОДЕН ПРОТЕИНСКИ БАР - ОБРОК КОЈ МОЖЕ ДА ГО КОНЗУМИРАТЕ БЕЗ ВИНА !!!- ПРОТЕИНИ- БЕЗ ЛАКТОЗА- БЕЛГИСКО ТЕМНО ЧОКОЛАДО- ПОГОДНО ЗА ВЕГАНИ & ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ- ХАЛАЛ СЕРТИФИЦИРАН- МОЖЕ ДА ГО КОНЗУМИРАТЕ ВО СЕКОЕ ВРЕМЕПрепорачано за ВЕГАНИ & ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ и за ..
119 ден. 149 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Vegan Pro 2.1kg
Протеински изолат од соја Протеински изолат од грашакПротеин од кафен оризПротеински микс од растително потеклоВо 30 гр.  порција   25.3 гр. протеин   4.1 гр. БЦАА  1.9 гр. јаглехидрати108 кцал  О гр. шеќерТестирано за атлетиНето тежина 2.1 кг70 порцииОвој проду..
2390 ден. 2790 ден.
Vegan Pro 450 gr. Vegan Pro 450 gr.
Ново -17 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Vegan Pro 2.1kg
Протеински изолат од соја Протеински изолат од грашакПротеин од кафен оризПротеински микс од растително потеклоВо 30 гр.  порција   25.3 гр. протеин   4.1 гр. БЦАА  1.9 гр. јаглехидрати108 кцал  О гр. шеќерТестирано за атлетиНето тежина 450 gr.15 порцииОвој прод..
990 ден. 1190 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: Wellness Line WOW! Protein Cream 500 gr.
Посакувате нешто слатко после Вашиот напорен тренинг? Посакувате нешто слатко кога ќе станете од спиење? Ние го имаме идеалното решение за Вас без да чуствувате вина дека сте ја прекршиле Вашата диета. Тоа треба да биде нешто без шеќер со додадени многу протеини за да биде идеалното р..
550 ден. 690 ден.
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: WHEY PROTEIN DELUXE 1 kg.
WHEY PROTEIN DELUXE 1 kg.Уникатен производ - Веј Протеин Концентрат + Протеински Изолат !!!Протеините допринесуваат за растење на мускулната маса. Протеинскиот изолат е најчистиот протеин на маркетот и е идеален при градње на чиста мускулна маса и при намалување на тежината (како додаток во процесот..
1490 ден. 1690 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC PRIME PRO 2 kg.
Анаболик Прајм Про - ВИСОК СТАНДАРД на ПРОИЗВОДСТВО !!!ПРЕМИУМ ХИДРОЛИЗИРАН ВЕЈ ПРОТЕИН - НАЈЧИСТИОТ ПРОТЕИН НА ПАЗАРОТ !6.8 гр. БЦАА во една доза- Брза абспорпција !!!KEVIN LEVRONE NEW BLACK LINE 2018 !!!Тежина: 2 кг.Создаден од легендата Кевин ЛеврониВкус: чоколадоПорции во пакувањето &..
3250 ден. 3490 ден.
ANABOLIC PRO BLEND 5 2 kg. (промо цена 2990) ANABOLIC PRO BLEND 5 2 kg. (промо цена 2990)
Hot -6 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC PRO BLEND 5 2 kg.
Анаболик  Про Бленд 5Содржи 5 различни видови на протеински извориСОВРШЕН МИКС НА ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ ПРОТЕИНИ..."ANABOLIC PRO BLEND 5"!!!Содржи 5 различни видови на протеински извори - мулти протеински комплекс:- WHEY PROTEIN CONCENTRAT (од млеко))- WHEY PROTEIN ISOLATE ...ISOLAC (од млеко)- H..
2990 ден. 3190 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Critical Whey 2.27KG - 75 дози
                    ВИСОКО - КВАЛИТЕТЕН ПРОТЕИНСКИ МИКС - Веј проеин концентрат - Веј Исо-ХР - Хидролизиран ВејГлавни бенефити*Гради и одржува мускулна маса *Одличен вкус и лесно се меша * Без гл..
2490 ден. 2990 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro Whey Supreme Protein 908 gr.
ЛевроВеј Суприм100% протеин од суруткаВкус на чоколада, ванила, јагода         Нето тежина 908 гр.- 23 ГРАМА ПРОТЕИН- 5 ГРАМА БЦАА- 4 ГРАМА ГЛУТАМИНПорции во пакувањето: 30Левро Веј Суприм е вкусен протеински напиток направен од највисок квалитет на протеински концентрат. Ов..
1390 ден. 1490 ден.
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: WHEY PROTEIN DELUXE 2 kg.
WHEY PROTEIN DELUXE 2 kg.Уникатен производ - Веј Протеин Концентрат + Протеински Изолат !!!Протеините допринесуваат за растење на мускулната маса. Протеинскиот изолат е најчистиот протеин на маркетот и е идеален при градње на чиста мускулна маса и при намалување на тежината (како додаток во процесот..
2490 ден. 2990 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC DOUBLE IMPACT 908 gr.
Спора и брза дигестија80% премиум протеинска мешавина50% Веј протеин изолат 50% мицелаерн казеин  24г протеин во порцијаНето тежина 908грПорција 1 мерица 30гПорции во пакувањето 30Нутритивна вредност во               ..
1590 ден. 1990 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: BAD ASS MASS 3 kg.
ГОЛЕМИНАТА НА ВАШЕТО ТЕЛО ИМА ГОЛЕМО ВЛИЈАНИЕ, САМО МАЛИТЕ КАЖУВААТ ДЕКА ТОА НЕ Е ВАЖНО!!!“BAD ASS MASS” помага во добивање на чиста мускулна маса.Збогатен со креатин и Л-глутамин60г протеин во порција3кг/30 порции-       30 грама протеин !!!-     &nb..
1990 ден. 2290 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: Core Mass 3 kg. Fitness Authority
Порција: 4 дози ( 200г )Нутритивна вредност во  100г           200гЕнергија                                   1596 кџ     3177кџПротеин           &nbs..
1750 ден. 1890 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: BAD ASS MASS 7 kg.
ГОЛЕМИНАТА НА ВАШЕТО ТЕЛО ИМА ГОЛЕМО ВЛИЈАНИЕ, САМО МАЛИТЕ КАЖУВААТ ДЕКА ТОА НЕ Е ВАЖНО!!!“BAD ASS MASS” помага во добивање на чиста мускулна маса.Збогатен со креатин и Л-глутамин60г протеин во порција од 200 гр.7кг/70 порции-       60 грама протеин !!!-  ..
3690 ден. 3990 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: Core Mass 7 kg. Fitness Authority
Порција: 4 дози ( 200г )Нутритивна вредност во  100г           200гЕнергија                                   1596 кџ     3177кџПротеин           &nbs..
3590 ден. 3890 ден.
BAD ASS® ZERO 2.27 kg. BAD ASS® ZERO 2.27 kg.
-8 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: BAD ASS® ZERO 2.27 kg.
Најдобриот 100% Веј протеински изолат !!!Врвна изработка, производ добиен со најмодерна технологија на филтрација за добивање на изолат !!!Во една доза добивате:- 83 ГРАМА ВИСОКО-КВАЛИТЕТЕН ПРОТЕИН;- 0 гр. МАСТИ;- 0 гр. ШЕЌЕР;2270 гр./ 75 дозиВеј протеин изолат прав создаден во процес на неколку-фаз..
3690 ден. 3990 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: WHEY PROTEIN Fitness Authority 2.27 kg.
Протеин од суруткаВкусен и хранлив протеински напиток направен од концентриран протеин од сурутка.Протеинот од сурутка е препорачлив за суплементирање на исхраната со комплетен протеин, наменет за сите а посебно за физички активните луѓе како подршка во тренинзите, како на професионалци така и на ам..
2490 ден. 2790 ден.
ANABOLIC PM PROTEIN 1.5 kg. ANABOLIC PM PROTEIN 1.5 kg.
-10 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC PM PROTEIN 1.5 kg.
Анаболик ПМ ПротеинНајвисок квалитет на миселарен казеин протеин23 гр. протеин во една дозаБавно ослободувачки протеин"PM" активност (ноќна активност)Ниска количина на мастиKEVIN LEVRONE NEW 2018 BLACK LINE !!!Тежина: 1.5 кг.Создаден од легендата Кевин Леврони !Вкус: чоколадоПрав од млечен пр..
2690 ден. 2990 ден.
CARBORADE® RECOVERY BAR CARBORADE® RECOVERY BAR
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: CARBORADE® RECOVERY BAR
- ВКУСЕН и ПРАКТИЧЕН ОБРОК!- ДОБИВАТЕ МОМЕНТАЛНА ЕНЕРГИЈА!- ИДЕАЛЕН ОБРОК ЗА СЕКОЈ МОМЕНТ ОД ДЕНОТ!Carborade® Bar е енергетски бар создаден од житарки  во комбинација со сушени парчиња од разни овошја.Се препорачува за активни луѓе за време на тренингот како енергетски извор . Направен од цели ..
40 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: DIET WHEY 1 kg. - 40 порции
                  1кг | 40 порции во едно пакување        CLA         Л-КАРНИТИН        ЕКСТРАКТ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ        ПРОТЕИНС..
1390 ден. 1590 ден.
Critical Whey 900 gr. - 30 дози Critical Whey 900 gr. - 30 дози
-13 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Critical Whey 900 gr. - 30 дози
                    ВИСОКО - КВАЛИТЕТЕН ПРОТЕИНСКИ МИКС - Веј проеин концентрат - Веј Исо-ХР - Хидролизиран ВејГлавни бенефити*Гради и одржува мускулна маса *Одличен вкус и лесно се меша * Без гл..
1290 ден. 1490 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC PRO BLEND 5 908 gr.
Анаболик  Про Бленд 5Содржи 5 различни видови на протеински извориСОВРШЕН МИКС НА ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ ПРОТЕИНИ..."ANABOLIC PRO BLEND 5"!!!Содржи 5 различни видови на протеински извори - мулти протеински комплекс:- WHEY PROTEIN CONCENTRAT (од млеко))- WHEY PROTEIN ISOLATE ...ISOLAC (од млеко)- H..
1690 ден. 1790 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: BAD ASS® WHEY 2 kg.
100% протеински концентрат од суруткаВо една порција од 30 грама добивате:- 23 гр. ПРОТЕИНИ!!!- 5 ГР. БЦАА!!!- 4 грама ГЛУТАМИН!!!- 66 ПОРЦИИ!!!Бед Ес Веј. Со засладувачи. Концентриран протеински прашок од сурутка за приготвување на високо протеински напиток. Бед Ес Веј е дизајниран за атлети и..
2690 ден. 2990 ден.
Critical Whey 450 gr. - 15 дози Critical Whey 450 gr. - 15 дози
Hot -20 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Critical Whey 450 gr. - 15 дози
                    ВИСОКО - КВАЛИТЕТЕН ПРОТЕИНСКИ МИКС - Веј проеин концентрат - Веј Исо-ХР - Хидролизиран ВејГлавни бенефити*Гради и одржува мускулна маса *Одличен вкус и лесно се меша * Без гл..
790 ден. 990 ден.
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: LIFE STYLE WHEY PROTEIN 1 kg.
LIFE STYLE WHEY PROTEIN 1 kg. е вкусен протеински прав од сурутка со неверојатни вкусови. Во прилог на феноменалнте вкусови, содржината е исто така многу прифатлива со вкупно 33 порции по пакување и околу 75% содржина на протеини.Swedish Supplements Lifestyle Whey е совршен извор на протеини за..
1250 ден. 1390 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Critical Organic Oats 3 kg. (50 дози)
          Започнете го денот CRITICAL ORGANIC OATS!CRITICAL ORGANIC OATS е совршен појадок или ужина. Обезбедувајќи балансирана мешавина од 100% органски интегрални овес, високо ниво на протеини, вклучувајќи ISO-XP протеински изол..
2690 ден. 2890 ден.
Бренд: Activ Lab Име на продуктот: SOYA PRO 2kg.
"SOYA PRO" - идеален протеински напиток за Вегетеријанци и Вегани101 калории24г протеин0 гр. јагленохидрати0.5 грама масти66 порцииТежина: 2 килограмиВкус: чоколадо, ванилаПрав за припрема на здрав пијалок.Соја Про – Нутриент создаден од природен протеински изолат од соја. Извор на високо квалит..
1690 ден. 1890 ден.
Critical Organic Oats 60g (1 доза) Critical Organic Oats 60g (1 доза)
-14 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Critical Organic Oats 60g (1 доза)
          Започнете го денот CRITICAL ORGANIC OATS! CRITICAL ORGANIC OATS е совршен појадок или ужина. Обезбедувајќи балансирана мешавина од 100% органски интегрални овес, високо ниво на протеини, вклучувајќи ISO-XP протеински изолат, а исто так..
99 ден. 115 ден.
PRO ANTIUM by RONNIE COLEMAN ПРОМО ЦЕНА 2990 ДЕНАРИ PRO ANTIUM by RONNIE COLEMAN ПРОМО ЦЕНА 2990 ДЕНАРИ
-10 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Ronnie Coleman Име на продуктот: PRO ANTIUM by RONNIE COLEMAN
PRO-ANTIUM® е повеќеслојна протеинска мешавина наменета за целосно закрепнување. Оваа мултифункционална мешавина содржи прецизна комбинација на брзи, средни и споро дигестивни протеини за оптимално закрепнување што ви обезбедува континуиран прилив на протеини долго по завршувањето на тренингот. * Се..
2690 ден. 2990 ден.
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: SLOW CASEIN
"SLOW CASEIN" - Бавен Казеин!!!Крал на суплементитеПремиум протеин со одложено дејство26.6 грама протеин во една доза1.6 грама ј.хидрати во една доза1.3 грама масти во една доза33 дозиВкус: ванила сладолед, рајско чоколадо, колачиња и крем, дива јагода Храна за спортисти, нето 900 грам..
1490 ден. 1690 ден.
Бренд: Activ Lab Име на продуктот: SOYA PRO 750 gr.
"SOYA PRO" - идеален протеински напиток за Вегетеријанци и Вегани101 калории24г протеин0 гр. јагленохидрати0.5 грама масти26 порцииТежина: 750 грамаВкус: чоколадо, ванилаПрав за припрема на здрав пијалок.Соја Про – Нутриент создаден од природен протеински изолат од соја. Извор на високо квалитет..
650 ден. 790 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: WHEY PROTEIN Fitness Authority 908 gr.
Протеин од суруткаВкусен и хранлив протеински напиток направен од концентриран протеин од сурутка.Протеинот од сурутка е препорачлив за суплементирање на исхраната со комплетен протеин, наменет за сите а посебно за физички активните луѓе како подршка во тренинзите, како на професионалци така и на ам..
990 ден. 1290 ден.
COMBAT 100% WHEY PROTEIN 1.81 кг. COMBAT 100% WHEY PROTEIN 1.81 кг.
-9 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: MusclePharm Име на продуктот: COMBAT 100% WHEY PROTEIN
- 25 ГРАМА протеин во секоја доза-  70 дози- Без глутен- Брзо-абсорбирачки протеини- 1.81 кг.УЛТРА-ПРЕМИУМ 100% ВЕЈ ПРОТЕИН - ВЕЈ ПРОТЕИН + ИЗОЛАТCombat 100% Whey ™ е ултра-премиум мешавина која содржи 100% протеин од сурутка. Тоа е за спортисти кои бараат да се одржат мускулите и да се надопол..
2990 ден. 3290 ден.
COMBAT PROTEIN POWDER 1.8kg COMBAT PROTEIN POWDER 1.8kg
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: MusclePharm Име на продуктот: COMBAT PROTEIN POWDER
Ги полни мускулиte и ги подобрува перформансите со саатиЛуѓето кои тренираат имаат потреба од супериорен и поефективен протеин. За да го максимизираат мускулниот раст и опоравокот, обезбедувајќи соодветно искористување на протеините, научниците од MusclePharm® го збогатија Combat Protei..
3290 ден.
COMBAT 100% WHEY PROTEIN 908 гр. COMBAT 100% WHEY PROTEIN 908 гр.
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: MusclePharm Име на продуктот: COMBAT 100% WHEY PROTEIN
- 25 ГРАМА протеин во секоја доза- Без глутен- Брзо-абсорбирачки протеини- 908 грама- 27 дозиУЛТРА-ПРЕМИУМ 100% ВЕЈ ПРОТЕИН - ВЕЈ ПРОТЕИН + ИЗОЛАТCombat 100% Whey ™ е ултра-премиум мешавина која содржи 100% протеин од сурутка. Тоа е за спортисти кои бараат да се одржат мускулите и да се надополнуваа..
1790 ден.
COMBAT PROTEIN POWDER 908g COMBAT PROTEIN POWDER 908g
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: MusclePharm Име на продуктот: COMBAT PROTEIN POWDER
Ги полни мускулиte и ги подобрува перформансите со саатиЛуѓето кои тренираат имаат потреба од супериорен и поефективен протеин. За да го максимизираат мускулниот раст и опоравокот, обезбедувајќи соодветно искористување на протеините, научниците од MusclePharm® го збогатија Combat Protein Powder® со ..
1690 ден.
NUCLEAR ATOMIC WHEY 2.27 kg. NUCLEAR ATOMIC WHEY 2.27 kg.
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Nuclear Nutrition Име на продуктот: ATOMIC WHEY 2.27 kg.
"NUCLEAR ATOMIC WHEY"23 g ** ВИСОКО-КВАЛИТЕТЕН ПРОТЕИН ВО СЕКОЈ ПОРЦИЈА5.6 gr. БЦАА3.5 gr. ГЛУТАМИН ПРОИЗВОД КОЈ ГИ ПОДДРЖУВА РЕГЕНЕРАТИВНИТЕ ПРОЦЕСИБОГАТ СО БЦАА И ГЛУТАМИНИДЕАЛЕН ЗА ГРАДЕЊЕ НА ЧИСТА МУСКУЛНА МАСА75 дози во ЕДНО ПАКУВАЊЕ ОД 2.27 кг.Nutrition declaration:100 g30gEnergy 1512 ..
3090 ден.
BAD ASS® WHEY 908 gr. BAD ASS® WHEY 908 gr.
-13 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: BAD ASS® WHEY 908 gr.
100% протеински концентрат од суруткаВо една порција од 30 грама добивате:- 23 гр. ПРОТЕИНИ!!!- 5 ГР. БЦАА!!!- 4 грама ГЛУТАМИН!!!- 75 ПОРЦИИ!!!Бед Ес Веј. Со засладувачи. Концентриран протеински прашок од сурутка за приготвување на високо протеински напиток. Бед Ес Веј е дизајниран за атлети и..
1390 ден. 1590 ден.
TITANIUM PRO PLEX 5 (промо цена 2990) TITANIUM PRO PLEX 5 (промо цена 2990)
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: TITANIUM PRO PLEX 5
ТитаниумМулти-протеински комплекс...ПроПлекс 5Содржи 5 вида на протеин + BCAA:- Протеински концентрат од сурутка CARBELAC@!- Хидролизиран суруткин протеин OPTIPEP@!- Суруткин протеински изолат ISOLAC@!- Хидролизиран казеин!- Белка од јајце!BCAA - 5.5 гр. во секоја доза !Пакување: 2000 гр.   &nb..
2990 ден.
WHEY CORE Fitness Authority 2.27 kg. WHEY CORE Fitness Authority 2.27 kg.
-10 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: WHEY CORE Fitness Authority 2.27 kg.
Веј Кор. 100% протеински концентрат од суруткаПротеин од сурутка. Додаток во исхраната. Со засладувачи. Протеински производ кој ви нуди најчист извор на протеини. Протеините придонесуваат во зголемување и одржување на мускулна маса и учествуваат во одржување на здрави коски.Порција: 1 дозаДози во па..
2690 ден. 2990 ден.
DE LUXE LEAN WHEY 908 gr. - ПРОТЕИН БЕЗ ЛАКТОЗА DE LUXE LEAN WHEY 908 gr. - ПРОТЕИН БЕЗ ЛАКТОЗА
Hot -16 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Activ Lab Име на продуктот: DE LUXE LEAN WHEY 908 gr.
ДЕ ЛУКС ЛИН ВЕЈ“Се се сведува на вкусот”-  Без лактоза !!!!!!!!-  Збогатен со Лен и Зелен јачмен-  Со вистинско какао-  Ниско ниво на јаглени хидрати-  Високо ниво на протеиниНето: 908 грама Вкус: какао, јогурт-јагодаДодаток во исхраната. Содржи засладувачи. Прав за по..
1250 ден. 1490 ден.
GOLD STANDARD 100% WHEY 908 gr. GOLD STANDARD 100% WHEY 908 gr.
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Optimum Nutrition Име на продуктот: GOLD STANDARD 100% WHEY 908 gr.
ВИСТИНСКА СИЛА НА ПРОТЕИНОТИзолатите од протеини од сурутка (WPI) се најчиста форма на протеин од сурутка која моментално постои. WPI се скапи, но тие се меѓу најдобрите протеини за кои може да ги купите за Вашите пари. Затоа ИЗОЛАТОРОТ е првата состојка што ја читате на етикетата "GOLD STANDARD..
2700 ден.
GOLD STANDARD 100% WHEY 2.27 kg. GOLD STANDARD 100% WHEY 2.27 kg.
-20 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Optimum Nutrition Име на продуктот: GOLD STANDARD 100% WHEY 2.27 kg.
ВИСТИНСКА СИЛА НА ПРОТЕИНОТИзолатите од протеини од сурутка (WPI) се најчиста форма на протеин од сурутка која моментално постои. WPI се скапи, но тие се меѓу најдобрите протеини за кои може да ги купите за Вашите пари. Затоа ИЗОЛАТОРОТ е првата состојка што ја читате на етикетата "GOLD STANDARD..
3690 ден. 4590 ден.
Shadow Whey Protein Isolate 908 gr. Shadow Whey Protein Isolate 908 gr.
-13 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Dorian Yates Nutrition Име на продуктот: Shadow Whey Protein Isolate 908 gr.
100% веј протеински изолат- 26 гр. протеин во еден сервинг !!! - 0 гр. масти !!!- 0 гр. шеќер !!!- Брза Абсорбција !!!Протеински производ кој Ви го дава најчистиот веј протеински изолат.Веј протеин изолат прав создаден во процес на неколку-фазен вкрстена микро..
1990 ден. 2290 ден.
COMBAT 100% ISOLATE COMBAT 100% ISOLATE
-11 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: MusclePharm Име на продуктот: COMBAT 100% ISOLATE
МАКСИМАЛЕН ЕФЕКТ: 100% ЧИСТ ПРОТЕИНСКИ ИЗОЛАТ СО 0%  ЈАГ. ХИДРАТИ!MusclePharm® Combat 100% Isolate® е научно дизајниран за да обезбеди 24 грама  100% изолат - протеин од сурутка на во една доза од 27 грама, без  додатоци. По интензивен тренинг, Вашите мускули се гладни за хранливи мат..
3300 ден. 3690 ден.
XTREME BEEF HYDROLYZED PROTEIN ISOLATE Fitness Authority XTREME BEEF HYDROLYZED PROTEIN ISOLATE Fitness Authority
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: XTREME BEEF HYDROLYZED PROTEIN ISOLATE Fitness Authority
Екстрим Биф хидролизиран протеински изолатПротеински производ кој ви го нуди најчистиот говедски хидролизиран протеински изолат!!!Екстрим Биф Хидролизиран Протеински Изолат е извор на високо прочистени говедскиколагенски пептиди кои се специфично неутрални на вкус и мирис.Секоја порција нуди 34..
3390 ден.
ISO CORE 100% WHEY PROTEIN ISOLATE 2.27 kg. ISO CORE 100% WHEY PROTEIN ISOLATE 2.27 kg.
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: ISO CORE 100% WHEY PROTEIN ISOLATE 2.27 kg.
Iso Core100% протеински изолат од сурутка2,27кгПротеински продукт кој ве снабдува со најчистиот протеински изолат од сурутка. Продуктот е добиен со вкрстено-проточен микрофилтрациски процес што овозможува екстахирање на најдобрите фракции од протеини и нивните карактеристики. Протеините придонесуваа..
3790 ден.
COMBAT 100% ISOLATE 908gr COMBAT 100% ISOLATE 908gr
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: MusclePharm Име на продуктот: COMBAT 100% ISOLATE 908gr
МАКСИМАЛЕН ЕФЕКТ: 100% ЧИСТ ПРОТЕИНСКИ ИЗОЛАТ СО 0%  ЈАГ. ХИДРАТИ!MusclePharm® Combat 100% Isolate® е научно дизајниран за да обезбеди 24 грама  100% изолат - протеин од сурутка на во една доза од 27 грама, без  додатоци. По интензивен тренинг, Вашите мускули се гладни за хранливи мат..
2290 ден.
Прикажани 1 до 77 од 77 (1 страни)