НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Протеински Изолати


Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC ISO WHEY 2 KG.
BEST OF THE BEST - ISO PROTEIN ... "ANABOLIC ISO WHEY PROTEIN" by KEVIN LEVRONE !!!- Високо ниво на ПРОТЕИНСКИ ИЗОЛАТ - 85% , 25.5 гр. во една доза !!!- 3 грама КРЕАТИН !!!- 6000 мг. БЦАА !!!- 500 мг. Д АСПАРТАМСКА КИСЕЛИНА !!!- 1000 мг. ТАУРИН !!!Анаболик Исо ВЕЈ. Додаток во исхраната. Со засладува..
3790 ден. 4190 ден.
ANABOLIC ISO WHEY 908 gr. (промо цена 1990) ANABOLIC ISO WHEY 908 gr. (промо цена 1990)
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC ISO WHEY 908 gr.
BEST OF THE BEST - ISO PROTEIN ... "ANABOLIC ISO WHEY PROTEIN" by KEVIN LEVRONE !!!- Високо ниво на ПРОТЕИНСКИ ИЗОЛАТ - 85% , 25.5 гр. во една доза !!!- 3 грама КРЕАТИН !!!- 6000 мг. БЦАА !!!- 500 мг. Д АСПАРТАМСКА КИСЕЛИНА !!!- 1000 мг. ТАУРИН !!!Анаболик Исо ВЕЈ. Додаток во исхраната. Со засладува..
1990 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: DIET WHEY 2 kg. - 80 порции
                  2кг | 80 порции во едно пакување        CLA         Л-КАРНИТИН        ЕКСТРАКТ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ        ПРОТЕИНС..
2990 ден. 3290 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: FA Gold Protein Isolate®
ФА Голд протеински изолат од суруткаНајчистиот протеински изолат!Без шеќери и масти!!!Во една доза добивате:- 25 гр. протеин- 5 гр. БЦАА - 0 гр. шеќери - 0 гр. масти- 76 дозиПротеински продукт кој ве снабдува со најчистиот протеински изолат од сурутка. Со засладувачи. Храна за спортисти. ...
3890 ден. 4290 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: FA Gold Protein Isolate® 908 gr.
ФА Голд протеински изолат од суруткаНајчистиот протеински изолат!Без шеќери и масти!!!Во една доза добивате:- 25 гр. протеин- 5 гр. БЦАА - 0 гр. шеќери - 0 гр. мастиПротеински продукт кој ве снабдува со најчистиот протеински изолат од сурутка. Со засладувачи. Храна за спортисти. . Продукто..
1990 ден. 2390 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: GOLD ISO Protein by Kevin Levrone 2 kg.
84 % ПРОТЕИНСКИ ИЗОЛАТВРВЕН КВАЛИТЕТ25 гр. ПРОТЕИН во една доза6.4 гр. БЦАА5 гр. ГЛУТАМИН0 гр. ШЕЌЕР0 гр. ЗАСИТЕНИ МАСТИБЕЗ ГЛУТЕНБЕЗ ЛАКТОЗА БЕЗ СОЈА2 КГ.Во пакување од 2 кг. добивате 66 дози !!!Нутритивни информацииПорција 1 мерица (30г)Порции во пакувањето 66Нутритивна вредност   &..
3790 ден. 4190 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: GOLD OAT MEAL 3 kg.
40% Протеин     30 Порции         Мелен овес       Без соја        100% овес од цело зрно        Веј протеин изолат и концентрат        Д..
1990 ден. 2290 ден.
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: ISO WHEY PREMIUM
ISO Whey Premium е комплетно чист изолиран протеин од сурутка со највисока содржина на протеини на пазарот.- во 35 грама (доза)- 31 грам протеин- 0.1 грам масти- 0.84 јаг. хидрати- растворлив- Текстура како сок- Екстремно брзо апсорпција- Минимална лактозаSwedish Supplements, користејќи суровина Vol..
2090 ден. 2390 ден.
ISO-XP 1 kg. -  40 порции ISO-XP 1 kg. -  40 порции
-8 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: ISO-XP 1 kg. - 40 порции
                          ИЗОЛАТ - 100% протеини од суруткаПАКУВАЊЕ ОД 1 КГ. ВО КОЕ ДОБИВАТЕ НЕВЕРОЈАТНИ 40 ПОРЦИИ !!!!ISO-XP е ВИСОКО-ПРОТЕИНСКИ  производ и моментално е најчистиот ..
2190 ден. 2390 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: ISO-XP 2 kg. - 80 порции
                          ИЗОЛАТ - 100% протеини од суруткаПАКУВАЊЕ ОД 2 КГ. ВО КОЕ ДОБИВАТЕ НЕВЕРОЈАТНИ 80 ПОРЦИИ !!!!ISO-XP е ВИСОКО-ПРОТЕИНСКИ  производ и моментално е најчистиот и нај..
3590 ден. 4190 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro ISO Whey 2 kg.
Високо квалитетен протеински изолат од сурутка за оние кои се сериозни за постигнување резултати!!!Во една порција добивате:- 25.5 грама високо-квалитетен протеински изолат - 0 гр. шеќер- 0 гр. масти- 0 гр. јаглени хидрати- додадени БЦААЛевроИсо Веј е вкусен и хранлив протеински пијалак базиран..
3690 ден. 4190 ден.
Shadow Whey Protein Isolate 2 kg. Shadow Whey Protein Isolate 2 kg.
Hot -7 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Dorian Yates Nutrition Име на продуктот: Shadow Whey Protein Isolate 2 kg.
100% веј протеински изолат- 26 гр. протеин во еден сервинг !!! - 0 гр. масти !!!- 0 гр. шеќер !!!- Брза Абсорбција !!!Протеински производ кој Ви го дава најчистиот веј протеински изолат.Веј протеин изолат прав создаден во процес на неколку-фазен вкрстена микрофилтрација, дозволувајќи да се ..
3690 ден. 3950 ден.
Прикажани 1 до 12 од 29 (3 страни)