НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Протеини од растително потекло

Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Vegan Pro 2.1kg
Протеински изолат од соја Протеински изолат од грашакПротеин од кафен оризПротеински микс од растително потеклоВо 30 гр.  порција   25.3 гр. протеин   4.1 гр. БЦАА  1.9 гр. јаглехидрати108 кцал  О гр. шеќерТестирано за атлетиНето тежина 2.1 кг70 порцииОвој проду..
2390 ден. 2790 ден.
Vegan Pro 450 gr. Vegan Pro 450 gr.
Ново -17 %
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Vegan Pro 2.1kg
Протеински изолат од соја Протеински изолат од грашакПротеин од кафен оризПротеински микс од растително потеклоВо 30 гр.  порција   25.3 гр. протеин   4.1 гр. БЦАА  1.9 гр. јаглехидрати108 кцал  О гр. шеќерТестирано за атлетиНето тежина 450 gr.15 порцииОвој прод..
990 ден. 1190 ден.
Бренд: Activ Lab Име на продуктот: SOYA PRO 2kg.
"SOYA PRO" - идеален протеински напиток за Вегетеријанци и Вегани101 калории24г протеин0 гр. јагленохидрати0.5 грама масти66 порцииТежина: 2 килограмиВкус: чоколадо, ванилаПрав за припрема на здрав пијалок.Соја Про – Нутриент создаден од природен протеински изолат од соја. Извор на високо квалит..
1690 ден. 1890 ден.
Бренд: Activ Lab Име на продуктот: SOYA PRO 750 gr.
"SOYA PRO" - идеален протеински напиток за Вегетеријанци и Вегани101 калории24г протеин0 гр. јагленохидрати0.5 грама масти26 порцииТежина: 750 грамаВкус: чоколадо, ванилаПрав за припрема на здрав пијалок.Соја Про – Нутриент создаден од природен протеински изолат од соја. Извор на високо квалитет..
650 ден. 790 ден.
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)