НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Регенерација и закрепнување


100% ВИТА МИНЕРАЛ 100% ВИТА МИНЕРАЛ
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: 100% ВИТА МИНЕРАЛ
100% ВИТА МИНЕРАЛ- Обезбедува дневна препорачана  доза од 12 витамини- Обезбедува дневна препорачана доза од 7 минерали- ЕДНО ПАКУВАЊЕ ДОВОЛНО ЗА 2 МЕСЕЧНА УПОТРЕБА100% Вита-Минерал е едноставна  база на витамини и минерали од SWEDISH SUPPLEMENTS. Диететски додаток кој содржи 100% од дневн..
890 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: CARBORADE® 1 kg. Fitness Authority
Комплекс од 3 јаглехидратиПијалок кој ве освежува со електролитиЕдна порција: 30гПорции во пакувањето: 33Нето тежина  1кгЕдна порција: 30гПорции во пакувањето: 33Servings Per Container: ~ 33Nutritional value in100 g30 gEnergy value1632 kJ / 384 kcal493 kJ / 116 kcalFat0h0h&n..
390 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: CARBORADE® strawberry 1 kg. Fitness Authority
Комплекс од 3 јаглехидратиПијалок кој ве освежува со електролитиЕдна порција: 30гПорции во пакувањето: 33Нето тежина  1кгЕдна порција: 30гПорции во пакувањето: 33Нутритивна вредност во               &..
390 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: LevroShield 300 gr.
ЛевроШилд - Најдобар заштитник на мускулите!!!ЛевроШилд е дизајниран за атлетите со најтешки тренинзи. Во својата композиција, ЛевроШилд содржи висока доза на Л-глутамин и бета-глукан.Порции во пакувањето:  67 !!!Истражувањата од страна на институтот за биохемија во Оксфорд ..
1090 ден.
Бренд: Activ Lab Име на продуктот: MACHINE MAN JOINT & RECOVERY
MACHINE MAN JOINT & RECOVERY е особено препорачливо за сите лица кои извршуваат различни спортски дисциплини и имаат зголемување на оптоварувањето на зглобовите. Глукозамин и хондроитин обезбедуваат супстанци за биосинтезата на макромолекули кои ja градат зглобната 'рскавица ( гликозаминогли..
1390 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: OMEGA 3 by Kevin Levrone
ОМЕГА 3 2000мг рибино масло во порцијаЕПА ДХА Витамин Е120 меки капсулиПродукт кој содржи квалитетно рибино масло конвертирано во 18% ЕПА и 12% ДХА. ЕПА и ДХА придонесуваат за нормална функција на срцето (се добива корисен ефект со дневен внес од 250мг ЕПА и ДХА). ДХА придонесува за нормална функ..
790 ден.
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: OMEGA-3 BE SMART - Swedish Supplements
Омега 3 припаѓа на корисни полинезаситени масни киселини, што значи дека самото тело не може да ги создаде, и мора да ги добиеме преку исхраната. Затоа се важни за добро здравје. Омега-3 масни киселини често се делат на следниов начин: - ДХА (докосахексаеноична киселина) и - ЕМА (еикосапентаеноична ..
790 ден.
Бренд: Ronnie Coleman Име на продуктот: Ronnie Coleman GLUTAMINE XS powder
"MADE IN THE USA" - ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД"Чист глутамин"Глутаминот е најзастапена амино киселина во мускулното ткиво и игра клучна улога во многу телесни функции. * Студиите покажуваат дека дополнувањето на глутамин може да го спречи губењето на телесната маса преку позитивната улога на глутамин во син..
1290 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: VITA CORE Fitness Authority 90 caps.
Core VitaОснова на секој суплементарен план!Вита од ФА Кор линијата е избалансиран витамински и минерален продукт!Комплетната формула ги покрива телесните потреби за есенцијални витамини минерали со 100% ПДВ. Витамините се кофактори во многу важни процеси во телото. Минералите се потребни за нормалн..
750 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: XTREME ANTICATABOLIX FITNESS AUTHORITY 500 gr.
Екстрим Антикатаболикс. Додаток во исхрана. Со засладувачи. Комплекс од разгранети амино киселини и глутамин во прашокСо вкус на лимонПорција: 11.4гПорции во пакувањето: 44Состав во:                         11.4гЛ-глутамин &n..
1490 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: Z-MAX цинк-магнезиум-Б6 90 капсули
ЗМА. Додаток во исхраната. Ја збогатува исхраната со цинк, магнезиум и витамин Б6, препорачан за спортисти.-  Цинкот :помага да се одржи соодветна рамнотежа на киселинатапомага во одржување на правилниот метаболизам на јаглени хидратипомага да се одржуваат нормални когнитивни фун..
790 ден.
Бренд: Nuclear Nutrition Име на продуктот: Chain Reaction BCAA 10:1:1
Содржи 7 активни состојкиСодржи 12 g BCAA вклучувајќи и 10 g леуцинЗбогатен со цитрулин малат и бета-аланинChain Reaction BCAA 10:1:1 е напредна комбинација на BCAA амино киселини кои се од суштинско значење за градење на мускулната маса и функционирање на мускулите, кои содржат многу висо..
1650 ден.
Прикажани 1 до 12 од 23 (2 страни)