НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Здрава исхрана


ABE - Energy + Performance Cans  330 ml. ABE - Energy + Performance Cans  330 ml.
-23 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: ABE - Energy + Performance Cans 330 ml.
Газиран енергетски пијалокВи го претставуваме новиот газиран пијалок А.Б.Е. .... Сакате МАКСИМУМ од Вашиот тренинг ? А.B.E. е вистинското решениеКЛУЧНИ ПРИДОБИВКИ2g Цитрулин2g Бета-Аланин200мг Таурин200мг КофеинВитамини Б3 и Б12Халал сертифициран производ0% Шеќер..
99 ден. 129 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Applied Bar Protein Crunch 60g
      ПРИРОДЕН ТРИ-СЛОЕН ПРОТЕИНСКИ БАР - ОБРОК КОЈ МОЖЕ ДА ГО КОНЗУМИРАТЕ БЕЗ ВИНА !!!- ПРОТЕИНИ 20 ГРАМА- ВИСОКА КОЛИЧИНА НА ВЛАКНА- БЕЛГИСКО ТЕМНО ЧОКОЛАДО- ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ- ХАЛАЛ СЕРТИФИЦИРАН- МОЖЕ ДА ГО КОНЗУМИРАТЕ ВО СЕКОЕ ВРЕМЕПрепорачано за ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ и за СИТЕ ОНИЕ..
129 ден. 149 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Critical Greens 250g
Вашиот дневен нутритивен засилувачБез филери          без засладувачи            17 состојкиТестирано за спортистиТежина: 250г.Во едно пакување добивате 50 дозиБез вкус Критикал ГРИНС има 17 су..
1150 ден. 1290 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: GOLD OAT MEAL 3 kg.
40% Протеин     30 Порции         Мелен овес       Без соја        100% овес од цело зрно        Веј протеин изолат и концентрат        Д..
1990 ден. 2290 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro UNIQE Protein Bar
Солени кикирики и карамел протеини со вкус на карамелаКолачиња и чоколаден протеински барПротеински бар со карамелаЧоколаден протеински барБело чоколадоConcerns: Salted peanuts and caramel flavoured protein bar.Nutrition value:100 g45 g*%NRV / 45gEnergy1517 kJ/362 kcal675 kJ / 161 kcal8,00%Fat13 g5,..
99 ден. 129 ден.
LOW-CAL SAUCE BROWN SAUCE
Ново -17 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: LOW-CAL SAUCE BROWN SAUCE
Вкусен вкус - помалку од 5 калории по порцијаСовршен за: Потопување, дресинг, готвење и маринирање425ml | 28 порцииКЛУЧНИ ПРИДОБИВКИВегански преливНема додаден шеќерБез млекоКето-пријателскиБез глутенБез масти..
240 ден. 290 ден.
LOW-CAL SAUCE CHIP SHOP CURRY
Ново -17 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: LOW-CAL SAUCE CHIP SHOP CURRY
Вкусен вкус - помалку од 5 калории по порцијаСовршен за: Потопување, дресинг, готвење и маринирање425ml | 28 порцииКЛУЧНИ ПРИДОБИВКИВегански преливНема додаден шеќерБез млекоКето-пријателскиБез глутенБез масти..
240 ден. 290 ден.
LOW-CAL SAUCE PERI-PERI
Ново -17 %
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: LOW-CAL SAUCE PERI-PERI
Вкусен вкус - помалку од 5 калории по порцијаСовршен за: Потопување, дресинг, готвење и маринирање425ml | 28 порцииКЛУЧНИ ПРИДОБИВКИВегански преливНема додаден шеќерБез млекоКето-пријателскиБез глутенБез масти..
240 ден. 290 ден.
LOW-CAL SAUCE SWEET CHILLI
Ново -17 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: LOW-CAL SAUCE SWEET CHILLI
Вкусен вкус - помалку од 5 калории по порцијаСовршен за: Потопување, дресинг, готвење и маринирање425ml | 28 порцииКЛУЧНИ ПРИДОБИВКИВегански преливНема додаден шеќерБез млекоКето-пријателскиБез глутенБез масти..
240 ден. 290 ден.
LOW-CAL SAUCE TIJUANA HOT SAUCE
-17 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: LOW-CAL SAUCE TIJUANA HOT SAUCE
Вкусен вкус - помалку од 5 калории по порцијаСовршен за: Потопување, дресинг, готвење и маринирање425ml | 28 порцииКЛУЧНИ ПРИДОБИВКИВегански преливНема додаден шеќерБез млекоКето-пријателскиБез глутенБез масти..
240 ден. 290 ден.
LOW-CAL SAUCE TOMATO KETCHUP
-17 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: LOW-CAL SAUCE TOMATO KETCHUP
Вкусен вкус - помалку од 5 калории по порцијаСовршен за: Потопување, дресинг, готвење и маринирање425ml | 28 порцииКЛУЧНИ ПРИДОБИВКИВегански преливНема додаден шеќерБез млекоКето-пријателскиБез глутенБез масти..
240 ден. 290 ден.
LOW-CAL SYRUP CHOCOLATE LOW-CAL SYRUP CHOCOLATE
-17 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: LOW-CAL SYRUP CHOCOLATE
Вкусен вкус - помалку од 5 калории по порцијаСовршено со: палачинки, каша, сладолед, јогурт и овошје425ml | 28 порцииКЛУЧНИ ПРИДОБИВКИВегански преливНема додаден шеќерБез млекоКето-пријателскиБез глутенБез масти..
240 ден. 290 ден.
Прикажани 1 до 12 од 31 (3 страни)