НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Здрава исхрана


Applied Bar Protein Crunch 60g Applied Bar Protein Crunch 60g
Hot НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Applied Bar Protein Crunch 60g
      ПРИРОДЕН ТРИ-СЛОЕН ПРОТЕИНСКИ БАР - ОБРОК КОЈ МОЖЕ ДА ГО КОНЗУМИРАТЕ БЕЗ ВИНА !!!- ПРОТЕИНИ 20 ГРАМА- ВИСОКА КОЛИЧИНА НА ВЛАКНА- БЕЛГИСКО ТЕМНО ЧОКОЛАДО- ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ- ХАЛАЛ СЕРТИФИЦИРАН- МОЖЕ ДА ГО КОНЗУМИРАТЕ ВО СЕКОЕ ВРЕМЕПрепорачано за ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ и за СИТЕ ОНИЕ..
149 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Critical Greens 250g
Вашиот дневен нутритивен засилувачБез филери          без засладувачи            17 состојкиТестирано за спортистиТежина: 250г.Во едно пакување добивате 50 дозиБез вкус Критикал ГРИНС има 17 су..
1290 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: GOLD OAT MEAL 3 kg.
40% Протеин     30 Порции         Мелен овес       Без соја        100% овес од цело зрно        Веј протеин изолат и концентрат        Д..
2190 ден. 2290 ден.
Бренд: KDF Име на продуктот: KFD PROTEIN PUDDING 450 гр.
Нискокалоричен производДодаток Whey Protein Isolate 90Нема додаден шеќер Состојки по порција (30 g):- Масти                    1,2 г.- Јаглехидрати       14,3 g    од кои шеќер      0,4 г.-&..
790 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro UNIQE Protein Bar
Солени кикирики и карамел протеини со вкус на карамелаКолачиња и чоколаден протеински барПротеински бар со карамелаЧоколаден протеински барБело чоколадоConcerns: Salted peanuts and caramel flavoured protein bar.Nutrition value:100 g45 g*%NRV / 45gEnergy1517 kJ/362 kcal675 kJ / 161 kcal8,00%Fat13 g5,..
119 ден. 129 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Protein Indulgence Bar 50g.
      ПРИРОДЕН ПРОТЕИНСКИ БАР - ОБРОК КОЈ МОЖЕ ДА ГО КОНЗУМИРАТЕ БЕЗ ВИНА !!!- ПРОТЕИНИ- БЕЗ ЛАКТОЗА- БЕЛГИСКО ТЕМНО ЧОКОЛАДО- ПОГОДНО ЗА ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ- ХАЛАЛ СЕРТИФИЦИРАН- НИСКО КОЛИЧЕСТВО НА ШЕЌЕРПрепорачано за  ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ и за СИТЕ ОНИЕ КОИ СЕ ГРИЖАТ ЗА СВОЕТО ЗДР..
149 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: So good! GOOD Good Jar full of Peanut Butter 500 g
Соу Гуд путер од кикиритки100% кикиритки                500 грамаПрироден путер од кикирики спакување во стаклен сад. Енергија                                    &nb..
490 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: So good! GOOD Good Jar full of Peanut Butter 500 g
Единствен производ на пазарот ... ПАСТА од КИКИРИКИ СО ПОВЕЌЕ ВКУСОВИ(портокал, банана, какао, карамела или сол, крекери)Енергија                                                583..
590 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Vegan Indulgence Bar 50g.
      ПРИРОДЕН ПРОТЕИНСКИ БАР - ОБРОК КОЈ МОЖЕ ДА ГО КОНЗУМИРАТЕ БЕЗ ВИНА !!!- ПРОТЕИНИ- БЕЗ ЛАКТОЗА- БЕЛГИСКО ТЕМНО ЧОКОЛАДО- ПОГОДНО ЗА ВЕГАНИ & ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ- ХАЛАЛ СЕРТИФИЦИРАН- МОЖЕ ДА ГО КОНЗУМИРАТЕ ВО СЕКОЕ ВРЕМЕПрепорачано за ВЕГАНИ & ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ и за ..
149 ден.
Wellness Line WOW! Protein Cream 500 gr. Wellness Line WOW! Protein Cream 500 gr.
Ново -14 %
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: Wellness Line WOW! Protein Cream 500 gr.
Посакувате нешто слатко после Вашиот напорен тренинг? Посакувате нешто слатко кога ќе станете од спиење? Ние го имаме идеалното решение за Вас без да чуствувате вина дека сте ја прекршиле Вашата диета. Тоа треба да биде нешто без шеќер со додадени многу протеини за да биде идеалното р..
590 ден. 690 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: CARBORADE® RECOVERY BAR
- ВКУСЕН и ПРАКТИЧЕН ОБРОК!- ДОБИВАТЕ МОМЕНТАЛНА ЕНЕРГИЈА!- ИДЕАЛЕН ОБРОК ЗА СЕКОЈ МОМЕНТ ОД ДЕНОТ!Carborade® Bar е енергетски бар создаден од житарки  во комбинација со сушени парчиња од разни овошја.Се препорачува за активни луѓе за време на тренингот како енергетски извор . Направен од цели ..
40 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Critical Organic Oats 3 kg. (50 дози)
          Започнете го денот CRITICAL ORGANIC OATS!CRITICAL ORGANIC OATS е совршен појадок или ужина. Обезбедувајќи балансирана мешавина од 100% органски интегрални овес, високо ниво на протеини, вклучувајќи ISO-XP протеински изол..
2790 ден. 2890 ден.
Прикажани 1 до 12 од 18 (2 страни)