НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Појаси


LIFTER 2.0 WEIGHTLIFTING BELT LIFTER 2.0 WEIGHTLIFTING BELT
-11 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: THORN+FIT Име на продуктот: LIFTER 2.0 WEIGHTLIFTING BELT
Овој појас е лесна алтернатива на традиционалниот тежок кожен појас за кревање тежина. Обезбедува цврста и стабилна поддршка на долниот дел на грбот и абдоменот во текот на  чучњеви, исрлања, мртво дигање.Дизајн со механизам за затегнување (ролер)  овозможува целосно прилагодливо, дополнит..
1150 ден. 1290 ден.
Бренд: Roomaif Име на продуктот: ROOMAIF SUPERMACY WEIGHTSBELT
ROOMAIF SUPERMACY WEIGHTSBELT RWL-515- Висок квалитет на материјал за подигнување на тежината- Изработено од неопренови материјали со систем за затворање на велкро- Зајакнување на долниот дел од грбот и стомакот со максимален комфорт- Погоден за кревање тегови и општата кондиција- Достапно во повеќе..
790 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM HYPERLIFT LEATHER WEIGHTIFTING BELT - BLACK
ИЗРАБОТЕН ОД ВИСОКО-КВАЛИТЕТНА КОЖА СО ЛОГОТО НА "VENUM" !!!2 големини на располагање - S / M: 105cm дијаметар- L / XL: 115cm дијаметарТежина: 0.4000..
2300 ден. 2480 ден.
Прикажани 1 до 3 од 3 (1 страни)