НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Штиник за тело


RINGHORNS CHARGER BELLY PROTECTOR - BLACK RINGHORNS CHARGER BELLY PROTECTOR - BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER BELLY PROTECTOR - BLACK
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИПена со висока густина: оптимална заштита.Велкро систем за затворање: добра подлога и приспособливо вклопување.Црна боја.Бренд: RinghornsГолемина на појасот: уникатенТежина: 0.5000..
5290 ден.
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: PR325
КАРАКТЕРИСТИКИПол: ДевојкиМатеријал: Еластан / најлонПодлога: ПластикаОПИСЕластична памучна заштита на градите за девојки со отстранлива заштита...
1290 ден. 1890 ден.
Прикажани 1 до 2 од 2 (1 страни)