НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Venum

Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS by VENUM 4 метри
Бандажери за рака (професионални) направени од иновативен материјал кој е удобен за носење, лесен за носење, брзо се суши и има голема долготрајност!Материјал: памук  Должина: 4 метри  Достапни бои: црна состав: памукТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИЕластичен памук за оптимален комфор и си..
450 ден. 499 ден.
RINGHORNS CHARGER BELLY PROTECTOR - BLACK RINGHORNS CHARGER BELLY PROTECTOR - BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER BELLY PROTECTOR - BLACK
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИПена со висока густина: оптимална заштита.Велкро систем за затворање: добра подлога и приспособливо вклопување.Црна боја.Бренд: RinghornsГолемина на појасот: уникатенТежина: 0.5000..
5290 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER BOXING GLOVES by VENUM
Идеален за почетници во бокс и за рекреативци, Ringhorns Charger боксерските ракавици нудат максимална удобност со ненадмината цена.ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ- Повеќеслоен систем гарантира добра амортизација.- Mesh панел на дланката за подобра терморегулација.- Флексибилен и издржлив СТП.- Голема манже..
1850 ден. 1990 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER HEADGEAR by VENUM
Оваа заштитна кацига нуди глобалната заштита на сензитивните делови на главата (темето, брадата, образите).ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ- Високо квалитетен СТП: флексибилен и отпорен.- Пена со висока густина: оптимална апсорпција на шок.- Горна лента за заштита на главата.- Velcro затворање за подобро да ..
2290 ден. 2490 ден.
RINGHORNS CHARGER HEAVY BAG - BLACK RINGHORNS CHARGER HEAVY BAG - BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER HEAVY BAG - BLACK
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИПремиум PU: одличен дизајн и максимална издржливост.Достапно:130cm-35kg.Се продава полна, комплетирана.Најлон ултра-отпорни ленти.SKU: RH-00023-001Тежина: 35.0000состав: СТП..
9290 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER KONTACT SHINGUARDS - BLACK
RINGHORNS CHARGER KONTACT SHINGUARDS – BLACK Се совршена комбинација помеѓу функционалноста и заштитата. Нивниот памучен состав, поврзан со системот на затворање, ќе Ви овозможи да ги облечете на едноставен и брз начин. На врвот имаат “Velcro” затворање и елас..
1250 ден. 1350 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER PUNCH MITTS - BLACK
Jab, Jab, Cross! Уште еднаш! RINGHORNS CHARGER PUNCH MITTS – BLACK се основни алатки за секој борец кој сака да ја подобри својата брзина, фокус и координација.Лесен и отпорен, долготрајноста на Ringhorns Charger Punch Mitts е беспрекорна.Тоа е едноставно: Ringhorns Charger Punch Mitts ќе биде..
1890 ден. 1990 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS
RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPSRinghorns Charger Shinguards: удирај со сета моќ!Совршено погодни за почетници или за редовни вежбачи, Ringhorns Charger Shinguards се идеални за оние кои секогаш сакаат да напредуваат и да уживаат во нивниот тренинг.Флексибилни и издржливи, овие штитници ќе ..
2290 ден. 2490 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS
RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPSRinghorns Charger Shinguards: удирај со сета моќ!Совршено погодни за почетници или за редовни вежбачи, Ringhorns Charger Shinguards се идеални за оние кои секогаш сакаат да напредуваат и да уживаат во нивниот тренинг.Флексибилни и издржливи, овие штитници ќе ..
2290 ден. 2490 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS
RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPSRinghorns Charger Shinguards: удирај со сета моќ!Совршено погодни за почетници или за редовни вежбачи, Ringhorns Charger Shinguards се идеални за оние кои секогаш сакаат да напредуваат и да уживаат во нивниот тренинг.Флексибилни и издржливи, овие штитници ќе ..
2290 ден. 2490 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER SPARRING GLOVES by VENUM
Технички карактеристики:- Специјална пена со висока густина за добра амортизација.- Флексибилни и издржливи.- Голема манжетна за подобра заштита на зглобот.- Одличен квалитет Велкро.- Прикачен палец за намалување на ризикот од повреда.- Тежина: 0.6000состав: СТП - вештачка кожа;..
2250 ден. 2390 ден.
RINGHORNS CHARGER SPARRING GLOVES by VENUM RINGHORNS CHARGER SPARRING GLOVES by VENUM
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER SPARRING GLOVES by VENUM
Технички карактеристики:- Специјална пена со висока густина за добра амортизација.- Флексибилни и издржливи.- Голема манжетна за подобра заштита на зглобот.- Одличен квалитет Велкро.- Прикачен палец за намалување на ризикот од повреда.- Тежина: 0.6000состав: СТП - вештачка кожа;..
2390 ден.
Прикажани 1 до 12 од 347 (29 страни)