НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Roomaif

Бренд: Roomaif Име на продуктот: "ROOMAIF" ММА ракавици 100% кожа
Професионални "Roomaif" MMA ракавици, специјално дизајнирани и наменети за борби!Состав: 100 % високо-квалитетна кожа!Изработени од материјал кој има голема апсорбирачка моќ!Додатна заштитна во делот на зглобот!..
2490 ден.
Muay Thai бермуди (МКД верзија) Muay Thai бермуди (МКД верзија)
Ново -12 % НАСКОРО
Бренд: Roomaif Име на продуктот: Muay Thai бермуди (МКД верзија)
- Висококвалитетни шорцеви за тајландски бокс- Изработено од 100% полиестерски материјал, супер квалитет- Широк еластичен струк со врвка- Примена во Тајландски бокс, тренинг и натпревар - Достапни големини: S, M, L, X..
1490 ден. 1690 ден.
ROOMAIF COMBATIVE BOXING GLOVES ROOMAIF COMBATIVE BOXING GLOVES
-17 % НАСКОРО
Бренд: Roomaif Име на продуктот: ROOMAIF COMBATIVE BOXING GLOVES
Највисок квалитет на боксерски ракавици: ROOMAIF COMBATIVE BOXING  GLOVES RBG-161- Висококвалитетни боксерски ракавици- Изработен од синтетичка кожа ROMATEX ™ 3G- Паста за пена за максимална дистрибуција на шокот при удар- Прилепен палец (екстра прицврстен) го намалува ..
1490 ден. 1790 ден.
ROOMAIF FIT DUMBBELL RWR-390 ROOMAIF FIT DUMBBELL RWR-390
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Roomaif Име на продуктот: ROOMAIF FIT DUMBBELL RWR-390
- Висококвалитетен тампон- Пена покриена со дополнителна заштита- Ви овозможува да кренете многу потешки тежини- Многу удобно. Одлична подлога- Квалитетни  рабови за долготрајна употреба- Идеален за тренинг- Прилагодливо затворање  "Velcro"..
790 ден.
ROOMAIF HAWKISH BOXING GLOVES ROOMAIF HAWKISH BOXING GLOVES
Ново -11 % НАСКОРО
Бренд: Roomaif Име на продуктот: ROOMAIF HAWKISH BOXING GLOVES
Највисок квалитет на боксерски ракавици: ROOMAIF HAWKISH BOXING GLOVES- Висококвалитетни боксерски ракавици- Изработен од синтетичка кожа ROMATEX ™ 3G- Паста за пена за максимална дистрибуција на шокот при удар- Прилепен палец (екстра прицврстен) го намалува ризикот од повреда- П..
1590 ден. 1790 ден.
ROOMAIF HAWKISH FOCUS PADS RED/BLACK ROOMAIF HAWKISH FOCUS PADS RED/BLACK
Ново -10 % НАСКОРО
Бренд: Roomaif Име на продуктот: ROOMAIF HAWKISH FOCUS PADS RED/BLACK
Product Code: RFP-201 RED/BLK - Висококвалитетни рачни фокусери- Изработена од силна ROMATEX ™ синтетичка кожа- Фокусерите „HAWKISH“ се идеални за рачни удари и удари со лакт- Закривена форма за совршена апсорпција - Повеќеслојно полнење- Оптимално прилагодено за повеќе големини на рацете- Пог..
1790 ден. 1990 ден.
ROOMAIF HAWKISH THAI PADS RED/WHITE ROOMAIF HAWKISH THAI PADS RED/WHITE
Ново НАСКОРО
Бренд: Roomaif Име на продуктот: ROOMAIF HAWKISH THAI PADS RED/WHITE
ROOMAIF HAWKISH THAI PADS RKS-405- Висококвалитетни Таи фокусери- Изработена од силна ROMATEX ™ синтетичка кожа- 2 Велкро прицврстувачи и стабилна рачка- Дополнителни силни рабови и нитни за екстремна издржливост- Повеќеслојно обложување на апсорпција на влијание за подобра заштита- Идеални за Муаи..
2990 ден.
ROOMAIF SPAR BOXING GLOVES (кожа) ROOMAIF SPAR BOXING GLOVES (кожа)
-13 % НАСКОРО
Бренд: Roomaif Име на продуктот: ROOMAIF SPAR BOXING GLOVES (кожа)
Највисок квалитет на боксерски ракавици: ROOMAIF RBG-199- Висококвалитетни боксерски ракавици- Изработен од високо-квалитетна кожа ROMATEX ™- Паста за пена за максимална дистрибуција на шокот при удар- Прилепен палец (екстра прицврстен) го намалува ризикот од повреда- Прилагодливо затворање на ..
2590 ден. 2990 ден.
ROOMAIF SPUNK BOXING  GLOVES RBG-170 ROOMAIF SPUNK BOXING  GLOVES RBG-170
Ново -11 % НАСКОРО
Бренд: Roomaif Име на продуктот: ROOMAIF SPUNK BOXING GLOVES RBG-170
Највисок квалитет на боксерски ракавици: ROOMAIF SPUNK BOXING  GLOVES RBG-170- Висококвалитетни боксерски ракавици- Изработен од синтетичка кожа ROMA ™ 3G- Паста за пена за максимална дистрибуција на шокот при удар- Прилепен палец (екстра прицврстен) го намалува ризикот од повреда- Пр..
1690 ден. 1890 ден.
ROOMAIF SPUNK BOXING  GLOVES RBG-170 ROOMAIF SPUNK BOXING  GLOVES RBG-170
-11 % НАСКОРО
Бренд: Roomaif Име на продуктот: ROOMAIF SPUNK BOXING GLOVES RBG-170
Највисок квалитет на боксерски ракавици: ROOMAIF SPUNK BOXING  GLOVES RBG-170- Висококвалитетни боксерски ракавици- Изработен од синтетичка кожа ROMA ™ 3G- Паста за пена за максимална дистрибуција на шокот при удар- Прилепен палец (екстра прицврстен) го намалува ризикот од повреда- Пр..
1690 ден. 1890 ден.
ROOMAIF SUPERMACY WEIGHTSBELT - појас за боди билдинг & фитнес ROOMAIF SUPERMACY WEIGHTSBELT - појас за боди билдинг & фитнес
НАСКОРО
Бренд: Roomaif Име на продуктот: ROOMAIF SUPERMACY WEIGHTSBELT
ROOMAIF SUPERMACY WEIGHTSBELT RWL-515- Висок квалитет на материјал за подигнување на тежината- Изработено од неопренови материјали со систем за затворање на велкро- Зајакнување на долниот дел од грбот и стомакот со максимален комфорт- Погоден за кревање тегови и општата кондиција- Достапно во повеќе..
790 ден.
Warrior Muay Thai бермуди Warrior Muay Thai бермуди
Ново -12 % НАСКОРО
Бренд: Roomaif Име на продуктот: Warrior Muay Thai бермуди
- Висококвалитетни шорцеви за тајландски бокс- Изработено од 100% полиестерски материјал, супер квалитет- Широк еластичен струк со врвка- Примена во Тајландски бокс, тренинг и натпревар - Достапни големини: S, M, L, X..
1490 ден. 1690 ден.
Прикажани 1 до 12 од 35 (3 страни)