НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Swedish Supplements

Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: 100% ВИТА МИНЕРАЛ
100% ВИТА МИНЕРАЛ- Обезбедува дневна препорачана  доза од 12 витамини- Обезбедува дневна препорачана доза од 7 минерали- ЕДНО ПАКУВАЊЕ ДОВОЛНО ЗА 2 МЕСЕЧНА УПОТРЕБА100% Вита-Минерал е едноставна  база на витамини и минерали од SWEDISH SUPPLEMENTS. Диететски додаток кој содржи 100% од дневн..
790 ден. 890 ден.
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: BCAA ENGINE 4:1:1 400 gr.
BCAA 4: 1: 1 - 100% чисто фармацевтска структура !!!БЦАА 4:1:1 - Супер амино микс !!!"SWEDISH SUPPLEMENT - KING OF SUPPLEMENTS"!!!Вкус:  јагодаНето: 400 гр. Состав:  хранлива вредност во               ..
1290 ден. 1490 ден.
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: ISO WHEY PREMIUM
ISO Whey Premium е комплетно чист изолиран протеин од сурутка со највисока содржина на протеини на пазарот.- во 35 грама (доза)- 31 грам протеин- 0.1 грам масти- 0.84 јаг. хидрати- растворлив- Текстура како сок- Екстремно брзо апсорпција- Минимална лактозаSwedish Supplements, користејќи суровина Vol..
1990 ден. 2190 ден.
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: L-GLUTAMINE 100%
Аминокиселината Л-глутамин е најреактивна амино киселина во телото. Околу 60% од амино киселините во нашата мускулна маса се L-глутамин. За време на тежок тренинг, нивоата во телото драстично се намалуваат, а во случај на дефицит, телото е подложено на катаболна деградација. За време на напорни трен..
890 ден. 990 ден.
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: OMEGA-3 BE SMART - Swedish Supplements
Омега 3 припаѓа на корисни полинезаситени масни киселини, што значи дека самото тело не може да ги создаде, и мора да ги добиеме преку исхраната. Затоа се важни за добро здравје. Омега-3 масни киселини често се делат на следниов начин: - ДХА (докосахексаеноична киселина) и - ЕМА (еикосапентаеноична ..
650 ден. 790 ден.
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: Swedish Supplements T Shirt
Материјал: 100% високоо квалитетен памук..
590 ден. 790 ден.
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: WHEY PROTEIN DELUXE 1 kg.
WHEY PROTEIN DELUXE 1 kg.Уникатен производ - Веј Протеин Концентрат + Протеински Изолат !!!Протеините допринесуваат за растење на мускулната маса. Протеинскиот изолат е најчистиот протеин на маркетот и е идеален при градње на чиста мускулна маса и при намалување на тежината (како додаток во процесот..
1490 ден. 1690 ден.
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: WHEY PROTEIN DELUXE 2 kg.
WHEY PROTEIN DELUXE 2 kg.Уникатен производ - Веј Протеин Концентрат + Протеински Изолат !!!Протеините допринесуваат за растење на мускулната маса. Протеинскиот изолат е најчистиот протеин на маркетот и е идеален при градње на чиста мускулна маса и при намалување на тежината (како додаток во процесот..
2490 ден. 2990 ден.
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: CITRULLINE MALATE
CITRULLINE MALATE Земете ги вашите перформанси и видете се на следното ниво со CITRULLINE MALATE. Citrulline malate има некои бенефиции дури и во споредба со аргининот кој е најмногу користен  прашок во денешно време.50 ДОЗИ ВО ЕДНО ПАКУВАЊЕ !!!Придобивки:- Подобра напумпаност !- Повеќе из..
1490 ден. 1590 ден.
TRIBULUS MAGNUM 90% saponins TRIBULUS MAGNUM 90% saponins
Hot НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: TRIBULUS MAGNUM
Максимална доза на една капсула 1300 мг.120 магнум капсули Вклучува 90% трибулуекстракт богат со протодиосцин и сапонини спакувани во пригодни 3.0 капсули. Традиционално употребуавни за промоција на машкото здравје и благосостојба.Екстрактот од оваа билка го стимулира производството на лутен..
1390 ден.
CREATINE MONOHYDRATE CREATINE MONOHYDRATE
Hot -16 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: CREATINE MONOHYDRATE
Креатин монохидрат од "Swedish Supplements" е оригиналниот креатин. Креатин монохидрат кој има речиси илјада научни студии и публикации за поддршка на неговиот ефект."Креатинот ги зголемува физичките перформанси  краткотрајни-високо интензивни вежби." "Посакуваниот ефект се постигнува со дневен..
750 ден. 890 ден.
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: LIFE STYLE WHEY PROTEIN 1 kg.
LIFE STYLE WHEY PROTEIN 1 kg. е вкусен протеински прав од сурутка со неверојатни вкусови. Во прилог на феноменалнте вкусови, содржината е исто така многу прифатлива со вкупно 33 порции по пакување и околу 75% содржина на протеини.Swedish Supplements Lifestyle Whey е совршен извор на протеини за..
1250 ден. 1390 ден.
Прикажани 1 до 12 од 13 (2 страни)