НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Ronnie Coleman GLUTAMINE XS ПРОМО ЦЕНА 1290

Ronnie Coleman GLUTAMINE XS ПРОМО ЦЕНА 1290
Ronnie Coleman GLUTAMINE XS ПРОМО ЦЕНА 1290
-23 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Ronnie Coleman GLUTAMINE XS ПРОМО ЦЕНА 1290
Ronnie Coleman GLUTAMINE XS ПРОМО ЦЕНА 1290

"MADE IN THE USA" - ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД

"Чист глутамин"

Глутаминот е најзастапена амино киселина во мускулното ткиво и игра клучна улога во многу телесни функции.

* Студиите покажуваат дека дополнувањето на глутамин може да го спречи губењето на телесната маса преку позитивната улога на глутамин во синтезата на протеините.

* Глутамин е вклучен во одржување позитивен азотен баланс, а исто така помага во поддржувањето на имунолошкиот систем. Глутамин, исто така, може да помогне да се намали болката во мускулите и да се обнови мускулното ткиво. Почнете да користите уште денес со чистиот глутамин RCSS-Глутамин-XS®

Нето: 300 грама

Доза: ½ од дозерката (2.5 гр.)

Дози во едно пакување: 120

Нутритивна вредност во препорачаната дневна доза

Л Глутамин          2.5 грама

Алергенски предупредување: прозиведено во фабрика каде што се произведуваат јајца, пченица, млеко, соја, јаткасти производи и школки.

Произведено во САД во GMP објект

Производител: Ronnie Coleman Signature Series, Lake Mary, Florida 32746 USA

Ronnie Coleman GLUTAMINE XS ПРОМО ЦЕНА 1290
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: Ronnie Coleman GLUTAMINE XS powder
  • Тежина: 300.00g
Клуб цена: 990 ден.
Редовна цена: 1290 ден.