НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

PRE XS by RONNIE COLEMAN

PRE XS by RONNIE COLEMAN
PRE XS by RONNIE COLEMAN
Hot НЕМА НА ЗАЛИХА
PRE XS by RONNIE COLEMAN
PRE XS by RONNIE COLEMAN

MADE IN USA !!!

Pre XS е екстремна енергија и фокус пред тренингот во прав со клинички проучувани состојки дизајнирани да Ви помогнат при напорниот тренинг !

Содржи TeaCrine која е клинички проучувана за да ја зголеми менталната и физичката енергија без падови додека поддржува позитивно расположение и мотивација !

Carnosyn beta alanine е друга клинички студирачка состојка која се докажа во борба против замор на мускулите, а воедно се зголемувајќи ја ефикасноста на врвните достигнувања и поддржува мускулното закрепнување !

BioPerine е клинички проучуван подобрувач на апсорпцијата кој ја зголемува биорасположивоста на хранливите материи за да може да го искористите најдоброто од Вашиот тренинг !

Нутритивни факти

Порција 1 мерица 5,7г

Порции во пакувањето 30

Количина во порција                                 %Дневна вредност

 • Калории                                    5
 • Јаглехидрати                          1г                          <1%
 • Калциум                                   40мг                       3%
 • Бета-Аланин                           1,600мг          
 • Л-Цитрулин Малат (1:1)     1,000мг
 • Холин битрат                         550мг
 • Н-ацетил-Л-Тирозин           250мг 
 • Кофеин анхидрус                200мг
 • ТеаКрин                                   25мг
 • БиоПерин                                5мг
PRE XS by RONNIE COLEMAN
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
 • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
 • Име на продуктот: PRE XS by RONNIE COLEMAN
 • Тежина: 171.00kg
1390 ден.