НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

RINGHORNS CHARGER BELLY PROTECTOR - BLACK

RINGHORNS CHARGER BELLY PROTECTOR - BLACK
RINGHORNS CHARGER BELLY PROTECTOR - BLACK
RINGHORNS CHARGER BELLY PROTECTOR - BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
RINGHORNS CHARGER BELLY PROTECTOR - BLACK
RINGHORNS CHARGER BELLY PROTECTOR - BLACK
RINGHORNS CHARGER BELLY PROTECTOR - BLACK

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ

Пена со висока густина: оптимална заштита.

Велкро систем за затворање: добра подлога и приспособливо вклопување.

Црна боја.

Бренд: Ringhorns

Големина на појасот: уникатен

Тежина: 0.5000

RINGHORNS CHARGER BELLY PROTECTOR - BLACK
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER BELLY PROTECTOR - BLACK
5290 ден.
This product has a minimum quantity of 111