НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

VENUM CLUB 182 CAP - BLACK

VENUM CLUB 182 CAP - BLACK
VENUM CLUB 182 CAP - BLACK
VENUM CLUB 182 CAP - BLACK
VENUM CLUB 182 CAP - BLACK
-13 %
VENUM CLUB 182 CAP - BLACK
VENUM CLUB 182 CAP - BLACK
VENUM CLUB 182 CAP - BLACK
VENUM CLUB 182 CAP - BLACK

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ

  • 100% полиестер.
  • Прилагодливо затворање на ременот.
  • Лого испечатено на предниот дел.
  • Единствена големина
  • Бренд: Venum
  • Тежина: 0,054000
  • SKU: VENUM-03518-001
VENUM CLUB 182 CAP - BLACK
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: VENUM CLUB 182 CAP - BLACK
Клуб цена: 1350 ден.
Редовна цена: 1550 ден.
Ознаки: спорт , капа , венум , venum , cap ,