НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

VENUM CLASSIC SNAPBACK - BLACK/WHITE

VENUM CLASSIC SNAPBACK - BLACK/WHITE
VENUM CLASSIC SNAPBACK - BLACK/WHITE
VENUM CLASSIC SNAPBACK - BLACK/WHITE
VENUM CLASSIC SNAPBACK - BLACK/WHITE
-13 %
VENUM CLASSIC SNAPBACK - BLACK/WHITE
VENUM CLASSIC SNAPBACK - BLACK/WHITE
VENUM CLASSIC SNAPBACK - BLACK/WHITE
VENUM CLASSIC SNAPBACK - BLACK/WHITE

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ

  • 100% памук.
  • Напред: Везови со лого на венум.
  • Назад: Везови од венум.
  • Една големина
  • Состав: 100% памук
  • Бренд: Venum
  • Тежина: 0,109200
  • СКУ: VENUM-03598-108
VENUM CLASSIC SNAPBACK - BLACK/WHITE
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: VENUM CLASSIC SNAPBACK - BLACK/WHITE
Клуб цена: 1350 ден.
Редовна цена: 1550 ден.
Ознаки: капа , спорт , венум , venum