НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT NIGHT UNISEX WALKOUT HAT - BLACK

UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT NIGHT UNISEX WALKOUT HAT - BLACK
UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT NIGHT UNISEX WALKOUT HAT - BLACK
UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT NIGHT UNISEX WALKOUT HAT - BLACK
UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT NIGHT UNISEX WALKOUT HAT - BLACK
UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT NIGHT UNISEX WALKOUT HAT - BLACK
-8 %
UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT NIGHT UNISEX WALKOUT HAT - BLACK
UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT NIGHT UNISEX WALKOUT HAT - BLACK
UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT NIGHT UNISEX WALKOUT HAT - BLACK
UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT NIGHT UNISEX WALKOUT HAT - BLACK
UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT NIGHT UNISEX WALKOUT HAT - BLACK

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ

  • Памучна ткаенина
  • Систем за затворање на Snapback (пластичен прицврстувач со иглички)
  • Лого на UFC во 3Д везови
  • 2D лого за везење Venum
  • Графика испечатена на предниот дел
  • Прилагодени внатрешни ленти
  • Налепница за автентичност
UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT NIGHT UNISEX WALKOUT HAT - BLACK
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT NIGHT UNISEX WALKOUT HAT - BLACK
Клуб цена: 2390 ден.
Редовна цена: 2590 ден.
Ознаки: спорт , капа , венум , venum , cap , ufc