НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

UFC Venum Authentic Fight Week Unisex Performance Beanie - Khaki

UFC Venum Authentic Fight Week Unisex Performance Beanie - Khaki
UFC Venum Authentic Fight Week Unisex Performance Beanie - Khaki
Ново -12 %
UFC Venum Authentic Fight Week Unisex Performance Beanie - Khaki
UFC Venum Authentic Fight Week Unisex Performance Beanie - Khaki

Fight Night beanie е дизајниран специјално за тренинг на отворено. Неговата термичка ткаенина овозможува вентилација и оптимална заштита од студ.

Ова капче ќе Ви помогне да бидете топли во текот на тренинзите на отворено.

Venum Fight Night beanie е резултат на соработката помеѓу водечката светска организација за мешани боречки вештини, UFC и Venum, иконски и влијателен бренд во ММА од 2005 година.

Серијата Fight Night е главната палета на колекцијата VENUM x UFC. Овие елегантни и модерни капчиња ќе ги носат борците во текот на сите настани на UFC.

 

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ

 • Композиција: 78% полиестер / 22% еластан
 • Лесна термичка ткаенина
 • Логоа со силиконски печатени букви и слики
 • Графика за сублимација
 • Не пеглајте
 • Само ладно миење
 • Не сушете
 • Големина на капа: Единствена големина
 • Материјал: 78% памук
 • Бренд: UFC Venum
 • Тежина: 0,100000
 • SKU: VNMUFC-00009-001
UFC Venum Authentic Fight Week Unisex Performance Beanie - Khaki
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
 • Достапност: На залиха
 • Име на продуктот: UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT WEEK UNISEX PERFORMANCE BEANIE - BLACK
Клуб цена: 1750 ден.
Редовна цена: 1990 ден.
Ознаки: beanie , капа , ufc , mma , venum