НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

THE GLUTAMINE

THE GLUTAMINE
THE GLUTAMINE
THE GLUTAMINE
THE GLUTAMINE

 

Ултимативен мускулен штит

- 4.5 гр. Л Глутамин

- 50 мг. Бета Глукан во една доза

Порции во пакувањето:  67 !!!!!

Нето: 300г

Глутаминот. Додаток во исхраната. Како додаток во исхраната со Л Глутамине и Бета Глукан, препорачливо за атлети и физички активни луѓе.

Состав: Л-глутамин, бета-глукан (од јачмен).

Дневна препорачана доза: Една доза (4,5г) со 250 – 350 мл. вода. Испијте една порција после тренинг.


Порција       1 доза

Количина во         4.5г

Л-глутамин             4.5г

Бета-глукан            50мг

Нето тежина: 300 гр.

THE GLUTAMINE
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: THE GLUTAMINE
  • Тежина: 300.00g
1090 ден.