НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

C4 ORIGINAL 30 дози

C4 ORIGINAL 30 дози
C4 ORIGINAL 30 дози
C4 ORIGINAL 30 дози
C4 ORIGINAL 30 дози
C4 ORIGINAL 30 дози
C4 ORIGINAL 30 дози
C4 ORIGINAL 30 дози
C4 ORIGINAL 30 дози

Оригинален експлозивен стимуланс

30 дози

Експлозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за справување со било кој предизвик ... тоа е искуството на C4.

Милиони луѓе, почнувајќи од почетници до сите елитни професионалци, знаат дека Ц4 ќе им помогнат да ги претворат своите амбиции во достигнувања.

1.6g CarnoSyn® бета-аланин

1г креатин нитрат (NO3-T®)

150 mg кофеин

1g Arginine AKGНутритивни факти

Порција 1 доза  6.5 гр.

Порции во пакувањето 30

Количина во порција                              6.5 гр.                 %Дневна вредност

Витамин Ц                                                   37.5 мг.              47%

Витамин Б6                                                  0.50 мг.               36%

Фолна Киселина                                        100 уг.                  50%

Витамин Б12                                                1.25 уг.                50%

КарноСин Бета Аланин                            1600 мг.              **

МикронизиранКреатин Монохидрат 1500 мг               **

Аргинин Алфакетоглутарат                    1000 мг.              **

Н Ацетил Н тирозин                                    200 мг.                 **

Кофеин Андихидрус                                    150 мг.                 **

Витамин Б3                                                      0.0015 гр.

Метилкобаламин                                          0.000125 гр.

Акорбска киселина                                       0.0375 гр.

Пиридоксал 5фосфат  монохидрат        0.0008333 гр.


Нето: 195 гр.

Вкус: Ледена плава малина


ПРЕПОРАЧАН ДНЕВЕН ВНЕС: Земете една доза дневно од Ц4 и измешајте во 150-200 мл. вода 20-30 минути пред тренингот. Додатоците во исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и балансирана исхрана и здрав животен стил. Не го пречекорувајте препорачаниот дневен внес.

C4 ORIGINAL 30 дози
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: C4 ORIGINAL 30 дози
  • Тежина: 195.00g
1790 ден.