-16% C4 ORIGINAL 60 дози

Оригинален експлозивен стимуланс

60 дози

Експлозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за справување со било кој предизвик ... тоа е искуството на C4.

Милиони луѓе, почнувајќи од почетници до сите елитни професионалци, знаат дека Ц4 ќе им помогнат да ги претворат своите амбиции во достигнувања.

1.6g CarnoSyn® бета-аланин

1г креатин нитрат (NO3-T®)

150 mg кофеин

1g Arginine AKGНутритивни факти

Порција 1 доза  6.5 гр.

Порции во пакувањето 60

Количина во порција                              6.5 гр.                 %Дневна вредност

Витамин Ц                                                   37.5 мг.              47%

Витамин Б6                                                  0.50 мг.               36%

Фолна Киселина                                        100 уг.                  50%

Витамин Б12                                                1.25 уг.                50%

КарноСин Бета Аланин                            1600 мг.              **

МикронизиранКреатин Монохидрат 1500 мг               **

Аргинин Алфакетоглутарат                    1000 мг.              **

Н Ацетил Н тирозин                                    200 мг.                 **

Кофеин Андихидрус                                    150 мг.                 **

Витамин Б3                                                      0.0015 гр.

Метилкобаламин                                          0.000125 гр.

Акорбска киселина                                       0.0375 гр.

Пиридоксал 5фосфат  монохидрат        0.0008333 гр.


Нето: 390 гр.

Вкус: Ледена плава малина


ПРЕПОРАЧАН ДНЕВЕН ВНЕС: Земете една доза дневно од Ц4 и измешајте во 150-200 мл. вода 20-30 минути пред тренингот. Додатоците во исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и балансирана исхрана и здрав животен стил. Не го пречекорувајте препорачаниот дневен внес.

C4 ORIGINAL 60 дози

БЕСПЛАТНА достава за сметка над:

1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија

Инфо за нарачки

Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962 или 077 622 319 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме

  • Прегледи: 849
  • Производител: Cellucor
  • Код на продуктот: C4 ORIGINAL 60 дози
  • Достапност: На залиха
Онлајн понудата трае уште:
  • Редовна цена: 2.490 ден.

  • Онлајн цена: 2.100 ден.

Ознаки: C4 ORIGINAL, стимуланс

Beta Alanine 120 caps. -22%
Бета Аланин 4000 мг б - аланин120 капсулиДодаток во исхранаБета Аланин е состојка од карносин ди пеп..
890 ден. 690 ден.

C4 ORIGINAL 30 дози -17%
Оригинален експлозивен стимуланс30 дозиЕксплозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за сп..
1.790 ден. 1.490 ден.

C4 ORIGINAL 60 дози -16%
Оригинален експлозивен стимуланс60 дозиЕксплозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за сп..
2.490 ден. 2.100 ден.

GOLD STANDARD  100% WHEY 2.27 kg. -20%
ВИСТИНСКА СИЛА НА ПРОТЕИНОТИзолатите од протеини од сурутка (WPI) се најчиста форма на протеин од с..
4.590 ден. 3.690 ден.

HIT BCAA 10:1:1 400g -8%
HIT BCAA 10: 1: 1 содржи масивни 12 грама BCAA (разгранети синџири на амино киселини) по порција, д..
1.690 ден. 1.550 ден.

Високо квалитетен протеински изолат од сурутка за оние кои се сериозни за постигнување резултати!!!Л..
70 ден.

Фит ДринкВнимавајте на својата тежина !!!Л-карнитин  + Фолна киселина !- 0 % шеќери !- 0 % мас..
69 ден.

Екстрим ТиробурнНАЈЕФИКАСНИОТ ТОПАЧ НА МАСТИ!!!- ЈА ЗГОЛЕМУВА ТЕРМОГЕНЕЗАТА!- МОЌЕН СТИМУЛАНС НА МЕТ..
1.290 ден.

Креатин монохидрат кој се користи вo ЛевроМоно е најчистиот сиров материјал, збогатен со бета-глукан..
690 ден.

Овој моќен стимуланс:- ја зголемува енергијата;- ги подобрува фокусот и концентрацијата;- го забрзув..
1.490 ден.

Loading...
Loading...