-8% KFD DYP ПРЕЛИВ со вкус на лешник - чоколадо 250 гр.

KFD Dip преливот е:

- дури 73% лешници во составот

- над 30%  на протеини

- уникатна, кадифена текстура

- нема непотребни адитиви и полнила

- дури 250 g по пристојна цена


KFD Dip Pychotka – со вкус од лешник - чоколадо е одличен додаток на оризовите галети, омлетите, палачинките и сите видови десерти. Најголемата предност на производот е уникатен состав. Наспроти продавниците за паста и кремови, каде што имате производи полни со шеќер и палмино масло, главна компонента на Пихота се бланшираните лешници (дури 73%), а улогата на засладувач е полна со природен мед. Додавањето концентрат на протеини од сурутка го олеснува влегувањето во нашето „секојдневно фит мени“.

KFD Dip Pychotka - не содржи зацврстени масти, конзерванси или засладувачи. Вклучува природно какао, а за прифатлива цена добивате и врвен фит производ.

Забелешка: Протресете пред употреба!KFD DYP ПРЕЛИВ со вкус на лешник - чоколадо 250 гр.

БЕСПЛАТНА достава за сметка над:

1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија

Инфо за нарачки

Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962 или 077 622 319 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме

  • Прегледи: 124
  • Производител: KDF
  • Код на продуктот: KFD DYP ПРЕЛИВ со вкус на лешник - чоколадо 250 гр.
  • Достапност: На залиха
Онлајн понудата трае уште:
  • Редовна цена: 490 ден.

  • Онлајн цена: 450 ден.

Ознаки: KFD DYP ПРЕЛИВ со вкус на лешник - чоколадо 250 гр., прелив со малку калории

BLOOD & GUTS - NEW ERA OF PRE WORKOUT -8%
- 6000 mg Citrulline Malate за експлозивно мускулнo пумпaње и подобрени перформанси- 5500 mg бета ал..
1.690 ден. 1.550 ден.

C4 ORIGINAL 30 дози -17%
Оригинален експлозивен стимуланс30 дозиЕксплозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за сп..
1.790 ден. 1.490 ден.

C4 ORIGINAL 60 дози -16%
Оригинален експлозивен стимуланс60 дозиЕксплозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за сп..
2.490 ден. 2.100 ден.

COMBAT PROTEIN POWDER 1.8kg -9%
Ги полни мускулиte и ги подобрува перформансите со саатиЛуѓето кои тренираат имаат потреба од с..
3.290 ден. 2.990 ден.

Game Changer Mass 3 kg. -8%
Гејм Чејнџер МасМоќен гејнер за мускулиВеј Протеин концентрат, веј протеин изолат, хидролизиран веј ..
2.550 ден. 2.350 ден.

Фит ДринкВнимавајте на својата тежина !!!Л-карнитин  + Фолна киселина !- 0 % шеќери !- 0 % мас..
69 ден.

Високо квалитетен протеински изолат од сурутка за оние кои се сериозни за постигнување резултати!!!Л..
70 ден.

Креатин монохидрат кој се користи вo ЛевроМоно е најчистиот сиров материјал, збогатен со бета-глукан..
690 ден.

Овој моќен стимуланс:- ја зголемува енергијата;- ги подобрува фокусот и концентрацијата;- го забрзув..
1.490 ден.

ISO Whey бар од SWEDISH SUPPLEMNTS, вкусен бар за тренинг !- Во еден бар добивате 20 грама квалитете..
145 ден.

Loading...
Loading...