LEVRONE Scatterbrain Shot 120 ml.

Научно дизајнирана комбинација на активни состојки! 

120 ml. МОЌЕН СТИМУЛАНС + ПРОТЕИНСКИ ИЗОЛАТ ... ЕДИНСТВЕН НА ПАЗАРОТ !!!

 4 ДОЗИ ВО ЕДНО ПАКУВАЊЕ ОД 120 МЛ. !!!

 

Овој моќен стимуланс:

 

- ја зголемува енергијата!

 

- ги подобрува фокусот и концентрацијата!

 

-  jа зголемува издржливоста!

 

- го забрзува транспортот на хранливи материи и кислород!

 

- го подобрува пуферниот капацитет!

 

- ја намалува акумулацијата на млечна киселина!

 

- ги отстранува слободните радикали од активните мускули и осигурува соодветна хидратација.

 

-  0% шеќер!

 

-  0% масти! 

 

НУТРИТИВНИ ФАКТИ 

Порција 1/4 ампула (30мл) 

Порции во пакувањето 4

 

Содржина во                             30мл                                             60мл                              

 

Бета Аланин                             800мг                                           1600мг

 

Таурин                                       500мг                                            1000мг

 

Кофеин анхиндрус               100мг                                             200мг

 

Глукуронолактон                  62,5мг                                            125мг

 

Веј протеин изолат              12,5мг                                             25мг

LEVRONE Scatterbrain Shot 120 ml.

БЕСПЛАТНА достава за сметка над:

1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија

Инфо за нарачки

Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962 или 077 622 319 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме

  • Прегледи: 568
  • Производител: Kevin Levrone Signature Series
  • Код на продуктот: LEVRONE Scatterbrain Shot 120 ml.
  • Достапност: На залиха
  • 89 ден.

Ознаки: стимуланс, енергија, сила, фокус

Beta Alanine 120 caps. -22%
Бета Аланин 4000 мг б - аланин120 капсулиДодаток во исхранаБета Аланин е состојка од карносин ди пеп..
890 ден. 690 ден.

C4 ORIGINAL 30 дози -17%
Оригинален експлозивен стимуланс30 дозиЕксплозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за сп..
1.790 ден. 1.490 ден.

C4 ORIGINAL 60 дози -16%
Оригинален експлозивен стимуланс60 дозиЕксплозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за сп..
2.490 ден. 2.100 ден.

GOLD STANDARD  100% WHEY 2.27 kg. -20%
ВИСТИНСКА СИЛА НА ПРОТЕИНОТИзолатите од протеини од сурутка (WPI) се најчиста форма на протеин од с..
4.590 ден. 3.690 ден.

HIT BCAA 10:1:1 400g -8%
HIT BCAA 10: 1: 1 содржи масивни 12 грама BCAA (разгранети синџири на амино киселини) по порција, д..
1.690 ден. 1.550 ден.

Високо квалитетен протеински изолат од сурутка за оние кои се сериозни за постигнување резултати!!!Л..
70 ден.

Фит ДринкВнимавајте на својата тежина !!!Л-карнитин  + Фолна киселина !- 0 % шеќери !- 0 % мас..
69 ден.

Креатин монохидрат кој се користи вo ЛевроМоно е најчистиот сиров материјал, збогатен со бета-глукан..
690 ден.

Екстрим ТиробурнНАЈЕФИКАСНИОТ ТОПАЧ НА МАСТИ!!!- ЈА ЗГОЛЕМУВА ТЕРМОГЕНЕЗАТА!- МОЌЕН СТИМУЛАНС НА МЕТ..
1.290 ден.

Овој моќен стимуланс:- ја зголемува енергијата;- ги подобрува фокусот и концентрацијата;- го забрзув..
1.490 ден.

Loading...
Loading...