НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Dedicated Nutrition 'Cardio is for #ussies' T-Shirt

Dedicated Nutrition 'Cardio is for #ussies' T-Shirt
Dedicated Nutrition 'Cardio is for #ussies' T-Shirt
Dedicated Nutrition 'Cardio is for #ussies' T-Shirt
Dedicated Nutrition 'Cardio is for #ussies' T-Shirt

Спецификации на производот:

- состав: 95% памук / 5% еластин

- при перење не се намалува

Dedicated Nutrition 'Cardio is for #ussies' T-Shirt
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: Dedicated Nutrition 'Cardio is for #ussies’ t-shirt
1490 ден.