НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

RINGHORNS CHARGER CAMO BOXING GLOVES

RINGHORNS CHARGER CAMO BOXING GLOVES
RINGHORNS CHARGER CAMO BOXING GLOVES
RINGHORNS CHARGER CAMO BOXING GLOVES
RINGHORNS CHARGER CAMO BOXING GLOVES
RINGHORNS CHARGER CAMO BOXING GLOVES
-5 % НЕМА НА ЗАЛИХА
RINGHORNS CHARGER CAMO BOXING GLOVES
RINGHORNS CHARGER CAMO BOXING GLOVES
RINGHORNS CHARGER CAMO BOXING GLOVES
RINGHORNS CHARGER CAMO BOXING GLOVES
RINGHORNS CHARGER CAMO BOXING GLOVES

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ

Идеално за повремена употреба: 2 до 3 пати неделно.

Мека и отпорна PU-облога.

Систем со три слоја на пена: за добра апсорпција на шок и оптимално амортизирање.

Панел од мрежа на дланката: за добра терморегулација.

Прикачен палец: да се намали ризикот од повреда.

Велкро систем за прицврстување: за добра заштита на зглобот.

Одлична вредност.

Лого на ринг хорнс.

Бренд: Ринг Хорнс

SKU: RH-00036

RINGHORNS CHARGER CAMO BOXING GLOVES
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER CAMO BOXING GLOVES
Клуб цена: 1990 ден.
Редовна цена: 2090 ден.