НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Applied Bar Protein Crunch 60g

Applied Bar Protein Crunch 60g
Applied Bar Protein Crunch 60g
Hot -13 %
Applied Bar Protein Crunch 60g
Applied Bar Protein Crunch 60g

      

ПРИРОДЕН ТРИ-СЛОЕН ПРОТЕИНСКИ БАР - ОБРОК КОЈ МОЖЕ ДА ГО КОНЗУМИРАТЕ БЕЗ ВИНА !!!

- ПРОТЕИНИ 20 ГРАМА

- ВИСОКА КОЛИЧИНА НА ВЛАКНА

- БЕЛГИСКО ТЕМНО ЧОКОЛАДО

- ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ

- ХАЛАЛ СЕРТИФИЦИРАН

- МОЖЕ ДА ГО КОНЗУМИРАТЕ ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ

Препорачано за ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ и за СИТЕ ОНИЕ КОИ СЕ ГРИЖАТ ЗА СВОЕТО ЗДРАВЈЕ.

Високо-протеински бар, удобна и вкусна закуска од 60гр, произведена со употреба на 100% природни вкусови и најквалитетно белгиско чоколадо, прелиено (стопено)  со густ слој карамел.

Applied Bar Protein Crunch 60g
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: Applied Bar Protein Crunch 60g
Клуб цена: 129 ден.
Редовна цена: 149 ден.