НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE

VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE
VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE
VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE
VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE
VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE
НЕМА НА ЗАЛИХА
VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE
VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE
VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE
VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE
VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ

100% полиестер

Единствениот систем за затворање се состои од не-абразивен велкро над лентата за подобро вклопување

Вметнувањата на ликра во препоните и еластин на страните на половината за поголема удобност и максимална подвижност на нозете

Внатрешен џеб 

Сублимирано печатење за оригинален дизајн

Латерални слотови за целосна слобода на движење

Венумлогоа на половината

Бренд: Venum

VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE
3690 ден.