НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

"COMFORT" SHINGUARDS PT133

"COMFORT" SHINGUARDS PT133
"COMFORT" SHINGUARDS PT133
-36 % НЕМА НА ЗАЛИХА
"COMFORT" SHINGUARDS PT133
"COMFORT" SHINGUARDS PT133

КАРАКТЕРИСТИКИ

Затворање: велкро

Пол: унисекс

Материјал: Памук / Еластин

Падинг: 75% ЕВА, 25% СТП

"COMFORT" SHINGUARDS PT133
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: PT133
Клуб цена: 890 ден.
Редовна цена: 1390 ден.