НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

RESISTANCE BAND HEAVY

RESISTANCE BAND HEAVY
RESISTANCE BAND HEAVY
RESISTANCE BAND HEAVY
НЕМА НА ЗАЛИХА
RESISTANCE BAND HEAVY
RESISTANCE BAND HEAVY
RESISTANCE BAND HEAVY

ЕЛАСТИЧНИТЕ ЛЕНТИ се одлична алатка за  тренинг и активирање на глутеусот, движења за стабилноста на скапулата и вежби за спречување на повреди.

Поради нивната големина и форма, тие се добро прилагодени за вежби за рехабилитација.

РЕЗИСТЕНТНИТЕ ЛЕНТИ се погодни за многу различни вежби на нозете и рацете.


НАМЕНА:

  • загревање
  • подвижност
  • вежби за активирање на глутеалните мускули
  • рехабилитација

Карактеристики

ултра тенка, флексибилна и отпорна лента од латекс 

димензии: 500mmx50mmx1,25mm

RESISTANCE BAND HEAVY
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: RESISTANCE BAND HEAVY
240 ден.