НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

GYMNASTIC GRIPS

GYMNASTIC GRIPS
GYMNASTIC GRIPS
-13 %
GYMNASTIC GRIPS
GYMNASTIC GRIPS

Заштитете ги Вашите дланки со THORN + fit Gymnastic grips !!!

THORN + fit Gym грипс ги штитат Вашите раце за време на подигнување на вратило, држење на шипката и други WODs.

Protec Grips се направени од тенка оригинална кожа која нуди удобен и рационализиран зафат што ги штити рацете за време на повлекувањето или вежбањето со високи тежини.

Области на употреба

  • фитнес тренинг (вратило, едорачни и дворачни тегови)
  • Боди-билдинг тренинг (тренинг со поглолеми тежини)
  • Гимнастика

Оригинални високо-квалитетни кожни ленти за високо-интензивни WODs

Идеално за повеќето WODs

Должина: 24см

Ширина: 6см

Боја: црна со логото THORN 

Се продава во пар

Size guide:

 

S

M

L

A - lenght between belt and finger holes

10cm

11cm

13cm

B - skin width

7cm

7cm

7cm

C - belt lenght

39cm

39cm

39cm

GYMNASTIC GRIPS
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: GYMNASTIC GRIPS
Клуб цена: 690 ден.
Редовна цена: 790 ден.