НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

LIFTER 2.0 WEIGHTLIFTING BELT

LIFTER 2.0 WEIGHTLIFTING BELT
LIFTER 2.0 WEIGHTLIFTING BELT
-11 % НЕМА НА ЗАЛИХА
LIFTER 2.0 WEIGHTLIFTING BELT
LIFTER 2.0 WEIGHTLIFTING BELT

Овој појас е лесна алтернатива на традиционалниот тежок кожен појас за кревање тежина. Обезбедува цврста и стабилна поддршка на долниот дел на грбот и абдоменот во текот на  чучњеви, исрлања, мртво дигање.

Дизајн со механизам за затегнување (ролер)  овозможува целосно прилагодливо, дополнително безбедно вклопување. Исто така, го олеснува брзото затегнување или олабавување на ременот кога се префрлате помеѓу вежбите.

Lifter исто така обезбедува природно движење на колковите и е потенка во предниот дел што го прави поудобно од другите производи достапни на пазарот.

Флексибилно јадро од пена и цврста надворешност на најлон му даваат на ременот уникатна комбинација на удобност и издржливост.


КАРАКТЕРИСТИКИ

  • функционален тренинг
  • кревање тегови
  • олимписко кревање тегови
  • powerlifting
  • Висина на задниот дел - 12,5 см, лента за поддршка од 9,5 см

Боја: црна

Големини: XS (62-74cm) S (69-82cm), M (76-90cm), L (83-98cm), XL (91-106cm).


LIFTER 2.0 WEIGHTLIFTING BELT
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: LIFTER 2.0 WEIGHTLIFTING BELT
Клуб цена: 1150 ден.
Редовна цена: 1290 ден.