НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Applied Supplement Funnel (инка)

Applied Supplement Funnel (инка)
-21 %

ON-THE-GO - Минијатурната и пренослива големина Ви овозможува да носите секаде со вас....Вашиот омилен протеин или бцаа сега може да го змешате секаде

EASY-TO-USE - едноставно, ставете го дното во шипето, а потоа  преку инката лесно истурете го Вашиот омилен суплемент

ДИЗАЈН - Еколошки. TSA-пријателски. Food grade BPA-free plastic

ШИРОКА УПОТРЕБА - за секој отвор од шише

Applied Supplement Funnel (инка)
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: Applied Supplement Funnel (инка)
Клуб цена: 150 ден.
Редовна цена: 190 ден.
Ознаки: funnel , инка