НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

ANTI-BURST GYM BALL

ANTI-BURST GYM BALL
ANTI-BURST GYM BALL
ANTI-BURST GYM BALL
ANTI-BURST GYM BALL
НЕМА НА ЗАЛИХА
ANTI-BURST GYM BALL
ANTI-BURST GYM BALL
ANTI-BURST GYM BALL
ANTI-BURST GYM BALL

СЕ ПРОДАВА СО СПАКУВАНА СО ПУМПА !!!

Оваа топка за стабилност со високиот квалитет допринесува за поголема нестабилност за време на тежински тренинг и ја подобрува рамнотежата во стомачните мускули (core мускулите). Интегрирајте ја стабилноста во сите видови спортски активности и рехабилитации.

Области на употреба:

  • Стомачни, склекови, вежби за грб  итн..

Карактеристики:

  • 65цм дијаметар
  • Вклучена рачна пумпа за самата пилатес топка
  • Густ материјал кој тешко пука 
  • *Максимална тежина на корисникот 110кг
ANTI-BURST GYM BALL
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: ANTI-BURST GYM BALL
990 ден.