НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

ANABOLIC PRO BAR by Kevin Levrone 68 gr.

ANABOLIC PRO BAR by Kevin Levrone 68 gr.
ANABOLIC PRO BAR by Kevin Levrone 68 gr.
ANABOLIC PRO BAR by Kevin Levrone 68 gr.
-20 %
ANABOLIC PRO BAR by Kevin Levrone 68 gr.
ANABOLIC PRO BAR by Kevin Levrone 68 gr.
ANABOLIC PRO BAR by Kevin Levrone 68 gr.
  • Гради “чисти” мускули
  • Висок % на протеини (28g),
  • Ниска количина на шеќери
  • Додадено БЦАА


Nutrition Value

100 g

68 g

*%NRV / 55 g

Energy

1490 kJ / 356 kcal

1011 kJ / 242 kcal

12%

Fat

13 g

8,8 g

13%

of which saturates /

6.3 g

4.3 g

22%

Carbohydrate

29 g

20 g

8%

of which sugars

2,7 g

1,8 g


of which polyols

26 g

18 g

Protein

40/50 g

27/28 g

54%

Salt

0,41 g

0,28 g

5%

BCAA

 Valine

37 mg

25 mg

Leucine

147 mg

100 mg

Isoleucine

37 mg

25 mg


ANABOLIC PRO BAR by Kevin Levrone 68 gr.
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: ANABOLIC PRO BAR by Kevin Levrone
  • Тежина: 68.00g
Клуб цена: 119 ден.
Редовна цена: 149 ден.