НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Gold Glutamine

Gold Glutamine
Gold Glutamine
Ново Hot
Gold Glutamine
Gold Glutamine

Опоравок на мускулите

Го подобрува имунитетот

Без вкус за полесно мешање со други суплементи

  • 60 дози              
  • 5г глутамин      
  • 0г шеќери
  • 100% Природен глутамин
  • Екстра растворлив        
  • Тестирано за спортисти

Нето тежина 300г

Нутритивни информации

Порција 1 мерица (5г)

Порции во пакување 60

Количина во порција                                  5г

Л-Глутамин                                                   5г

 Тестирано за допинг

Направено во Еврпа за: Levrone Global LLC. PO. Box 637, Hanover MD. 21076 U.S.A

Производител: Fitness Authority Sp. Z.o.o ul. Konna 40, 80-174 Otomin, Poland

Увозник за Р.С.М.: Д Стронгест Шоп, ул. Сава Ковачевиќ 6/47 Скопје

Gold Glutamine
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: Gold Glutamine
1090 ден.